Rubikowie na zakupach w Miami. Pokazali, ile zapłacili i jakie "łupy" przywieźli do domu

Agata i Piotr Rubikowie chętnie dzielą się w sieci, jak wygląda ich codzienność w Stanach Zjednoczonych. Na ich Instagramach tym razem pojawiła się obszerna relacja z rodzinnej wyprawy na zakupy oraz podsumowaniem wydatków.

Piotr i Agata Rubikowie wraz z córkami przeprowadzili się pod koniec lipca tego roku do Stanów Zjednoczonych. Chętnie relacjonują swoją nową codzienność z Miami, ukazując, z czym akurat muszą się zmierzyć. Ich pociechy udadzą się tam do szkoły, a Piotr Rubik będzie co jakiś czas wracał do Europy, by grać koncerty. Jakiś czas temu pochwalili się za pośrednictwem Instagrama, że mają już amerykańskie prawo jazdy oraz dokonali zakupu samochodu, tym samym rozpoczynając swoją historię kredytową. Teraz przyszła pora na zakupy.

Zobacz wideo Pierwsza noc Rubików w USA

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zakupy Rubików w Stanach Zjednoczonych. Wybrali się do marketu magazynowego

Rubikowie wybrali się na pierwsze, większe zakupy do znanej sieci sklepów magazynowych. Relacją z wizyty podzielili się z obserwatorami na Instagramie. Po przemierzeniu marketu Agata Rubik zamieściła zdjęcie bagażnika wypełnionego licznymi produktami. Zdradziła ona także, ile łącznie wydali:

Łupy z Costco — 205 dolarów. Roczne członkostwo — 60 dolarów.

Zakupy Rubików w USAZakupy Rubików w USA instagram.com/agata_rubik/

Wśród zakupów znalazły się ulubione suszone grzyby Shitake, które żona kompozytora postanowiła zjeść zaraz po powrocie do domu, czym również pochwaliła się, na jednej z relacji. Wyjawiła także, że od czasu do czasu pozwala również swoim córkom jeść niekoniecznie zdrowe produkty.

Nie zawsze jemy zdrowo. Ala marzyła o tej zupce, Helena wcina czipsy, niby GF i organiczne, ale nadal...

Życie Rubików w USAŻycie Rubików w USA instagram.com/agata_rubik/

Agata i Piotr Rubik dzielą się codziennością. Wiadomo, ile będą kosztować ich sportowe zajęcia

Para postanowiła posłać ich dwie córki, czyli 14-letnią Helenę i 10-letnią Alicję do tamtejszych szkół. Jakiś czas temu żona Piotra Rubika pokazywała w aucie, jak wraz z mężem odebrali mundurek szkolny dla ich młodszej córki, Alicji. Tym razem para podzieliła się, że uczestniczyli w dniu zapoznawczym w nowej szkole. Następnie udali się do klubu sportowego, by zapoznać się z zajęciami, które ma w swojej ofercie oraz ceną za członkostwo. Agata Rubik nie kryła zdziwienia ilością opcji do wyboru. Zdradziła również cenę za miesięczny dostęp oraz koszt treningów personalnych.

Więcej o: