Doda zdradza sekrety swojej diety i boskiej sylwetki. Ma jedną radę dla kobiet po 35 r. ż. "Ja tak zrobiłam"

Doda może pochwalić się wprost perfekcyjną figurą. Gwiazda regularnie dostaje od swoich fanów na Instagramie pytania dotyczącego tego, jak dba o formę. W jednym z ostatnich nagrań postanowiła podzielić się kilkoma wskazówkami odnośnie swojej diety i aktywności fizycznej. Zdradziła też, jaką radę ma dla kobiet, które skończyły 35 lat.
Zobacz wideo Zobacz wideo: Doda we łzach przed festiwalem: Ja nie wiem, czy ja zrobię to Opole

Doda z roku na roku zachwyca coraz bardziej. Obecna na polskiej scenie od 20 lat artystka, ku uciesze fanów, regularnie prowadzi swój profil na Instagramie, na którym zgromadziła ponad 1,6 miliona obserwujących. W mediach społecznościowych dzieli się momentami ze swojego życia. Największe zainteresowanie za każdym razem budzi jednak perfekcyjna, wysportowana sylwetka gwiazdy. 39-letnia piosenkarka i producentka filmowa wprost zachwyca olśniewającą figurą. W wywiadach podkreśla, że zawsze uprawiała sport.

Osiągnięcie tak wyrzeźbionego ciała wymaga ciężkiej pracy i samodyscypliny. W jednym z wywiadów dla portalu Świat Gwiazd podkreśliła, że za jej imponującą, mimo upływu lat, formą stoi odpowiednio zbilansowana dieta i regularna aktywność fizyczna. - Wyeliminowałam laktozę, gluten i przetworzone produkty. To wpłynęło na wysmuklenie, więc moje mięśnie bardziej są "wydobyte'", jak się patrzy ja moją sylwetkę. Ale ja jem bardzo tłusto, sam majonez jem łyżkami - mówiła. Gwiazda unika alkoholu i mięs, je wyłącznie ryby i owoce morza. "Cukru nie jem od 15 lat, nabiału od ponad 6" - wyznała kiedyś w jednym z wpisów na Instagramie.

Doda zdradza sekrety swojej idealnej figury. Ma złotą radę dla kobiet po 35. roku życia

Tym razem, na Instagramie Dody pojawił się film, w której zdradza sekrety swojej diety "w pigułce". - Nie lubię słodyczy. Jem bardzo zdrowo. Zbilansowane posiłki, nie jem fast food, nie pije jakiś słodkich, gazowanych rzeczy - wymieniała. Dodała, że już dawno temu "zamknęła etap imprezowania". - Od wielu, wielu lat alkohol piję raz na 3 miesiące, raz na 4 miesiące. Czyli cztery razy w roku - kontynuowała.

Uważam, że kobiety po 35. roku życia powinny całkowicie zrezygnować z mięsa i alkoholu. Ja tak zrobiłam

- stwierdziła gwiazda.

 

Następnie dodała, że od lat jest na diecie bezglutenowej i bezlaktozowej. Wyznała, że oprócz ryb i owoców morza, z mięsa pozwala sobie czasami na dziczyznę - po prostu "słucha swojego organizmu" i jego potrzeb. Cukru, jak już wspominała we wcześniejszych rozmowach, nie tyka od 1 lat. - Jeśli mam ochotę na słodycze - jem owoce, ale fruktozę tylko do 14.00 - zaznaczyła.

"Mam w sobie ogromną dyscyplinę"

Doda nie ukrywa, że oprócz odpowiedniego żywienia wskazana jest też aktywność. - Mam w sobie ogromną dyscyplinę - mówiła. Zdradziła, że kiedyś trenowała znacznie częściej. Dziś robi dwa razy w tygodniu: jeden trening z elektrostymulacją mięśni, drugi ogólnorozwojowy: kardio, siłownia i sporty na zewnątrz. Podkreślała również, że ważna jest higiena snu: gwiazda stara się sypiać po 9 godzin dziennie. - Dbam o swój organizm - zaznaczyła. I na koniec najważniejsze: higiena psychiczna.

Oprócz tego, dbam o swoją psychikę. Wszystko, co jest w głowie, odbija się w organizmie. Odbija się to na chorobach somatycznych (...)

- dodała.

Źródło: Instagram

Więcej o: