Perfumy dopasowane do znaków zodiaku. Jaki aromat najlepiej podkreśli twoją energię?

Niektórzy mogą nie zdawać sobie sprawy z tego, że perfumy można dobrać nie tylko na postawie aromatów, które przypadły nam do gustu. Okazuje się, że są zapachy, które doskonale dopasowują się do daty naszego urodzenia, a tym samym do naszej energii. Jakie perfumy pasują do twojego znaku zodiaku?

Perfumy można szybko i łatwo dopasować do znaku zodiaku, pod którym się urodziliśmy. Te aromaty będą dla nas naturalnie piękne, a do tego podkreślą to, co najlepsze w naszej energii. Jeśli zastanawiasz się, jakie zapachy będą współgrały z twoim znakiem zodiaku, przejrzyj poniższe zestawienie. Pamiętaj jednak, żeby podchodzić do astrologii z dystansem i przymrużeniem oka. 

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan zagrała w Koło Plotka. "Jestem zodiakarą"

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Baran, Panna, Koziorożec i Rak. Jakie perfumy pasują do twojego znaku zodiaku? 

Osoby urodzone pod tymi znakami zodiaku doskonale dopasują się do lekkich, subtelnie otulających aromatów. Podkreślą one wyjątkowy charakter Baranów, Panien, Koziorożców oraz Raków, dodając im przy tym odwagi. Jeśli chcesz na co dzień czuć się wyjątkowo, otaczać się motywacyjną i harmonijną energią, sięgnij po perfumy, w których główne nuty zapachowe są naprawdę rześkie, lecz z odpowiednią głębią. Mogą być to kwiatowe, delikatne aromaty w połączeniu z cytrusową nutą lub odrobiną piżma.

Lew, Byk, Waga i Ryby. Te aromaty podkreślą to, co w nich najlepsze

Jeśli jesteś spod znaku Lwa, Byka, Wagi lub Ryb, to najlepiej sprawdzą się u ciebie perfumy o cięższych, piżmowych nutach. Doskonale dopasują się do twojej energii, pobudzając kreatywną stronę duszy. Gdy spsikasz nimi ciało, możesz emanować dobrymi i pozytywnymi wibracjami, które pomogą ci zjednywać sobie ludzi. Postaw wtedy na perfumy z piżmową nutą, nawet jeśli będzie to niewielki jej dodatek. 

Strzelec, Bliźnięta, Wodnik i Skorpion. Jakie zapachy najlepiej dopasują się do ich energii?

Osoby urodzone pod znakiem Strzelca, Skorpiona, Bliźniąt lub Wodnika poczują dobre wibracje z perfumami, w których główne nuty będą lekkie i świeże, lecz z wyraźnym dodatkiem ambry. Doda im optymizmu, odwagi i pomoże otworzyć się na nowe wyzwania. Takie perfumy pobudzą do działania, uwolnią w nich pasję oraz kreatywność drzemiącą w duszach. Dodatek ambry może przydać się też podczas zawierania nowych znajomości. 

Więcej o: