Z kim jest Sonia Bohosiewicz? Aktorka przestała ukrywać nowego partnera. "Najpiękniejszy prezent"

Sonia Bohosiewicz po 14 latach małżeństwa rozstała się z Pawłem Majewskim, z którym doczekała się dwóch synów. Okazuje się, że aktorka odnalazła szczęście u boku nowego partnera, którego postanowiła pokazać obserwatorom na Instagramie.

Sonia Bohosiewicz to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek teatralnych, filmowych, serialowych, a także artystka kabaretowa i wokalistka. Początkowo występowała w grupie teatralno-kabaretowej Grupa Rafała Kmity. Szerszej publiczności jest znana między innymi z ról w produkcjach "Usta Usta", "Wojna żeńsko-męska", "Wojna polsko-ruska", "Obława", "Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy". Sonia Bohosiewicz od 2008 roku była żoną Pawła Majewskiego, lecz para podjęła decyzję o rozwodzie po 14 latach. Niedawno aktorka pochwaliła się wakacjami u boku nowego mężczyzny. 

Zobacz wideo Bohosiewicz miażdży księcia Harry'ego. "Odkochałam się. Jest męczybułą"

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Z kim jest Sonia Bohosiewicz? Nowy partner aktorki zagościł na jej Instagramie

Sonia Bohosiewicz kilka tygodni temu zamieściła na swoim profilu w mediach społecznościowych romantyczne zdjęcie, czym potwierdziła, że znowu jest zakochana. Niedawno celebrytka pokazała nowego ukochanego podczas szaleństw na skuterze wodnym, a teraz postanowiła pokazać jego twarz. Do fotografii zamieściła obszerny wpis, w którym z okazji jego urodzin nawiązała do przyjaźni i zamieściła cytat z "Małego Księcia" oraz podziękowała za wspólne pół roku.

 

Fani zareagowali na najnowszy post Soni Bohosiewicz. Pojawił się także komentarz od Mai Bohosiewicz

Post w przeciągu kilku godzin od opublikowania wywołał niemałe emocje wśród fanów aktorki, którzy zasypali ją ogromem gratulacji i ciepłych słów, życząc jej jak najlepiej. Wśród komentarzy nie zabrakło także wpisu od siostry Soni Bohosiewicz, Mai, która napisała:

Robaczki.

Kilka zdań dorzuciła również Ewa Chodakowska, zaznaczając, że przyjaźń to jeden z fundamentów w miłości.

Brawo! PRZYJAŹNI w MIŁOŚCI! Tylko tak i tak na zawsze.
Więcej o: