Kobiety o tych imionach mogą mieć pecha w miłości. Potrzebują czasu, by znaleźć tego jedynego

Według niektórych nie tylko data urodzenia, ale także nadane imię może determinować czyiś charakter oraz wpływać na podejmowane decyzje czy nawet los danej osoby. Z tego powodu uważa się, że kobiety o tych trzech imionach może czekać zawód miłosny.

Imiona oraz ich wpływ na charakter fascynują niektórych od zawsze. Nie bez powodu tak chętnie wczytujemy się w ich znacznie, mimo że do takich informacji należy podchodzić z dystansem oraz brać je w kategorii ciekawostki. Które kobiece imiona mogą przywoływać pecha w miłości?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Lili Antoniak zdradza, skąd pomysł na dość nietypowe imiona dla córek. "Moja obserwatorka nazwała tak swoją córkę dzięki mnie"

Natalia ma dobre i szczerze serce. Przez to niektórzy ją wykorzystują

Natalia nie lubi, gdy coś idzie nie tak, jak sobie zaplanowała i bywa porywcza, jednak w uczuciu stawia na szczerość, stałość, oddanie, a nierzadko także na bezinteresowność. To wszystko powoduje, że niekiedy obdarza nim niewłaściwe osoby, które wykorzystują jej dobre serce. Jednak gdy już trafi na tego jedynego, będzie dla niego wspaniałą partnerką, skłonną do poświęceń oraz zbudowania trwałego, pełnego miłości związku. Niekiedy tylko musi poczekać na odpowiednią osobę i nie zrażać się, gdy na jej drodze staną te, które ją zranią.

Karolina nie lubi zmian. Przez to może przegapić prawdziwą miłość

Karolina me tendencje do tkwienia w związku nawet w chwili, gdy już wie, że nie ma dla niego przyszłości, a za to przynosi jej głównie rozczarowania. Nie lubi zmian, zwłaszcza w sprawach tak wielkiej wagi, jak uczucia i miłość. Przyzwyczajenie może sprawić, że ominie kogoś wyjątkowego. Jej imię oznacza "wierną małżonkowi" i "oddaną domowi", dlatego gdy już znajdzie prawdziwą miłość, z pewnością uszczęśliwi zarówno siebie, jak i ukochanego. Najważniejsze, by zdobyła się na ten jeden krok i zakończyła to, co nie ma już sensu.

Julia jest wrażliwą marzycielką. Czeka na związek, który w pełni ją usatysfakcjonuje

Julię cechuje ogromna wrażliwość, dlatego niepowodzenia miłosne, a zwłaszcza zdradę, przeżywa naprawdę mocno. Sama jest dobra, wierna i pełna wdzięku, ale równocześnie potrafi być nieśmiała oraz skryta. Jednak gdy się zakochuje, to całą sobą. Z powodu wcześniejszych rozczarowań potrzebuje czasu, by się otworzyć i zaufać na nowo, choć nie przed każdym odkryje swoje prawdziwe uczucia. Jest marzycielką, która śni o księciu na białym koniu i woli poczekać na kogoś wyjątkowego, niż zadowolić się średnioudanym związkiem.

Więcej o: