Obetnij nogawki i włóż pod jeansy. Ukryjesz każdą fałdkę

Jak nosić jeansy, aby były nie tylko wygodne, ale także dobrze leżały? Zastosuj prosty trik, który ci to umożliwi. Dzięki niemu już nigdy nie będziesz musiała sprawdzać, czy mając je na sobie nic się nie odznacza. Na czym polega?

Szukając ubrań często poświęcamy komfort w trakcie ich noszenia, na rzecz ładniejszego wyglądu i ukrywania drobnych niedoskonałości ciała. Z tego powodu wiele kobiet rezygnuje z wygodnych i cienkich jeansy. Z pomocą prostego triku nie tylko ukryjesz boczki, ale również odznaczającą się bieliznę i bez obaw będziesz mogła zacząć ich używać.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Doda i Smolasty zaskoczyli Lanberry wspólnym hitem. "Oryginalne połączenie"

Rezygnujesz z dopasowanych jeansów, bo nie chcesz, żeby źle się układały? Zastosuj prosty trik

Jeansy to popularna i wyjątkowo wygodna część odzieży, którą kupisz w wielu wzorach, długościach i kolorach. Bez problemu dopasujesz je również do niemal każdej sylwetki. Niestety, elastyczny i czasami opinający się materiał, z którego są wykonane, sprawia, że podkreślają drobne mankamenty figury, jak np. fałdki na udach, czy oponka, a przy tym odznacza się spod nich bielizna. O ile najlepiej się tym nie przejmować i po prostu zakładać na siebie to, co jest komfortowe i wygodne, gdyż żadne ciało nie jest idealne, a wszelkie niedoskonałości są zupełnie normalne, w rzeczywistości wiele kobiet z tego powodu z nich rezygnuje. Zamiast tego warto zastosować prosty myk z rajstopami.

Włóż pod jeansy, a nie pożałujesz. Będą leżały idealnie

Jeśli do tej pory rezygnowałaś z noszenia cienkich i dopasowanych jeansów, ponieważ martwiłaś się, że mogą uwypuklić niedoskonałości ciała, sięgnij po zwykłe rajstopy. Odetnij od nich nogawki tuż nad kolanami i załóż pod spodnie. Niemal nie będziesz czuć dodatkowej warstwy cienkiego materiału, a ponadto sprawisz, że po fałdkach, czy odznaczającej się bieliźnie nie będzie śladu. Jeansy będą leżały na tobie jak ulał w każdej sytuacji.

Problem z obcierającymi się udami? Tu również pomogą rajstopy

To niejedyne zastosowanie rajstop z uciętymi nogawkami. Drugi trik z pewnością docenią panie, które rezygnują z noszenia sukienek i spódnic latem, gdyż obcierają im się uda. W takim przypadku, zamiast kolarek czy specjalnych opasek, możesz założyć pod spód rajstopy z obciętymi nogawkami. Pamiętaj jedynie by zostawić na nich tyle materiału, by pokrył newralgiczne i narażone na otarcia miejsca, a przestaną stanowić problem.

Więcej o: