Martyna Wojciechowska znów zakochana? "W tamtych czasach ten związek z wielu powodów był niemożliwy"

Martyna Wojciechowska zaskoczyła wyznaniem swoich fanów w mediach społecznościowych. Gwiazda pokazała "nowego chłopaka". Na taki widok obserwatorzy podróżniczki nie byli gotowi.

Martyna Wojciechowska to ciesząca się ogromną popularnością i sympatią polska podróżniczka, prezenterka telewizyjna i dziennikarka. Na swoim koncie ma również kilka reportaży podróżniczych. Jest trzecią Polką, która zdobyła Koronę Ziemi, czyli wszystkie najwyższe szczyty kontynentów oraz ukończyła słynny Rajd Dakar. Szerszej widowni, znana jest z programu "Kobieta na krańcu świata" i "Misja Martyna". Tym razem gwiazda postanowiła nieco zaskoczyć swoich obserwatorów na Instagramie, zbierając się na pewne wyznanie.

Zobacz wideo Martyna Wojciechowska musiała się tłumaczyć w prokuraturze. Wszystko przez rzecznika praw dziecka

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Martyna Wojciechowska pokazała "nowego chłopaka". Gwiazda zaskoczyła wyznaniem

Podróżniczka niezwykle aktywnie działa w mediach społecznościowych, gdzie pozostaje w stałym kontakcie z fanami. Na jej profilu nie brakuje fotografii uwieczniających chwile z podróży, ale także momentów z życia prywatnego. Tym razem Martyna Wojciechowska za pośrednictwem Instagrama postanowiła przekazać radosne wieści i pochwaliła się "nowym chłopakiem". Okazuje się, że to właśnie tak nazwała nowy motocykl, o którym marzyła od dziecka. Podróżniczka, która kocha motoryzację, do kilku zdjęć załączyła również obszerny opis, w którym nie kryła radości z posiadania takiej maszyny.

A OTO… MÓJ NOWY CHŁOPAK! To miłość od pierwszego wejrzenia. Na zawsze. Jestem tego pewna. [...] Ten właśnie model Hondy CBR był od moim największym marzeniem, ale w tamtych czasach ten związek z wielu powodów był… niemożliwy. Nieosiągalny.
 

48-letnia podróżniczka zaskoczyła internautów. Spływają gratulacje pod zdjęciem

Martyna Wojciechowska sprawiła fanom nie lada zaskoczenie, prezentując im swojego "nowego chłopaka". Post podróżniczki wywołał entuzjazm wśród jej obserwatorów. W sekcji komentarzy pojawiło się wiele gratulacji i ciepłych słów.

I o to właśnie w życiu chodzi, o takie momenty kiedy szczęście wypycha nam kieszenie, ekstra z was para!
Marzenia trzeba spełniać.
O wow, co za historia!
Piękna z was para.
Więcej o: