Joanna Kurowska o życiu w PRL. "Byliśmy męczeni brzydkimi rzeczami, zepsutymi kranami"

Joanna Kurowska słynie z zamiłowania do luksusu i drogich rzeczy, ale przyznaje, że nie zawsze tak było. W niedawno udzielonym wywiadzie gwiazda wspomniała, jak ciężko żyło się w czasach PRL.

Joanna Kurowska znana jest z hitowych polskich produkcji serialowych i filmowych. Aktorka zagrała między innymi w serialu "Graczykowie", czy "Rodzinie zastępczej". W wywiadzie udzielonym "Faktowi" opowiedziała o tym, jak żyło się w czasach PRL.

Zobacz wideo Joanna Kurowska ocenia zdjęcia córki na Instagramie

Joanna Kurowska w nowej roli. "To jest ogromne wyzwanie dla mnie"

Już niedługo ponownie będziemy mogli obejrzeć Joannę Kurowską na ekranie. Aktorka zagra u boku Cezarego Pazury w serialu Polsatu "Teściowie". Joanna Kurowska wcieli się w rolę Wioli. Bohaterka jest bogatą kobietą, która otacza się pięknymi i niekoniecznie tanimi rzeczami. — To jest bardzo sprytna osoba, to jest ogromne wyzwanie dla mnie, bo jest krwista i zupełnie inna ode mnie — powiedziała Joanna Kurowska.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Joanna Kurowska lubi otaczać się drogimi rzeczami. "Kocham rzeczy ładne, eleganckie, luksusowe"

Aktorka, podobnie jak grana przez nią Wiola, lubi luksus oraz drogie i piękne rzeczy, jednak jak przyznała w wywiadzie, jej życie nie zawsze tak wyglądało. Jak Joanna Kurowska pamięta czasy PRL? — My w PRL-u byliśmy męczeni takimi brzydkimi rzeczami, zepsutymi kranami, krzywymi ścianami. Teraz gdy ktoś mówi, że mu się to podoba i że ma to jakiś klimat, nie zgadzam się z tym. Myśmy za długo byli męczeni tym turpizmem. A że kocham rzeczy ładne, eleganckie, luksusowe, dlatego założyłam buty z czerwoną podeszwą, szpilki Louboutin, założyłam też uszytą na miarę marynarkę Doroty Goldpoint, mojej ulubionej projektantki. Życie jest za krótkie, żeby nie dawać sobie odrobiny przyjemności — powiedziała. 

Więcej o: