Nazwała córkę "na cześć" świecy zapachowej. "Ludzie mówią, że to imię dobre dla kota"

Wpis pewnej Brytyjki na znanej platformie społecznościowej wywołał nie lada poruszenie. Spodziewająca się dziecka forumowiczka postanowiła zasięgnąć opinii internautów na temat wyboru, którego dokonała wraz ze swoim partnerem. Kobieta zdradziła, że ona i jej mąż zdecydowali się na wyjątkowo nietypowe imię dla córki.
Zobacz wideo Zobacz wideo: Małgorzata Tomaszewska o płci i imieniu drugiego dziecka. Wyprawi baby shower?

"Mój mąż i ja uwielbiamy imię Vanilla (Wanilia - red.) i trochę się martwię, że niektórym osobom, które znam, się to nie spodoba" - zaczęła swój wpis na popularnym forum Reddit. Dodała, że chodzi m.in. o jej rodziców i teściów, którzy sceptycznie podchodzą do oryginalnego pomysłu. "Planujemy nazywać ją głównie 'Vivi' " - wyjaśniła. Najbardziej zaskakuje jednak powód, dla którego przyszli rodzice postanowili tak nazwać swoją pociechę.

Wanilia jest kojąca i ciepła. Podoba mi się pomysł, że nazwaliśmy ją na cześć tak ładnego zapachu. Jest używana w wielu wspaniałych przepisach i jest bardzo popularna w świecach

- tłumaczyła internautka. "Obawiam się, że ludzie zareagują dziwnie, gdy powiemy im, że nazwaliśmy ją Vanilla. Mimo, że to piękne imię" - podsumowała. 

"Świetne imię dla śmietanki do kawy lub kota"

Zdania na temat jej wyboru były podzielone. "Wanilia to świetne imię dla śmietanki do kawy lub kota, ale może nie dla ludzkiego dziecka" - zasugerowała  w komentarzu pod jej wpisem jedna z użytkowniczek Reddita. "Byłoby cudownie pobłogosławić Wanilię 'siostrą-Orzechem laskowym' i być może 'bratem-Miętą' - ironizował inny internauta.

Ale znaleźli się też tacy, którym podobał się oryginalny wybór przyszłych rodziców. "Do dzieła! Moja kuzynka właśnie skorzystała z usług agentki nieruchomości o imieniu Cinnamon (Cynamon - red.), więc jeśli ona może sobie poradzić na świecie, to małej Wanilii też się uda" - napisała jedna z forumowiczek.

Źródło: Reddit

Więcej o: