Małgorzata Kożuchowska pokazała się bez grama makijażu. Internauci oniemieli. "Jak nastolatka!"

52-letnia Małgorzata Kożuchowska zaskoczyła fanów zdjęciem w całkowicie naturalnej odsłonie. Gwiada wygląda wprost olśniewająco, co nie umknęło uwadze obserwujących. "Zawsze piękna, nic się nie zmieniasz od lat" - możemy przeczytać w licznych komentarzach pod postem aktorki.
Zobacz wideo Zobacz wideo: Małgorzata Kożuchowska o Łepkowskiej. "Czasami wbiła mi jakąś szpilę"

Małgorzata Kożuchowska to niezaprzeczalnie jedna z najpopularniejszych aktorek w naszym kraju. Podziwialiśmy ją m.in. w kultowym filmie "Killer", "Zróbmy sobie wnuka", a także śledziliśmy losy serialowej Hanki w "M jak miłość". Gwiazda zasłynęła też z roli Natalii Boskiej w serialu "Rodzinka.pl". Poza tym aktorka występuje na deskach teatru.

Poza tym Małgorzata Kożuchowska i jej wyczucie stylu to dla wielu polskich kobiet źródło inspiracji - nie tylko tych modowych. Nierzadko zaskakuje fanów na Instagramie oryginalnymi stylizacjami i dzieli się najróżniejszymi refleksjami ze swojego życia. 52-letnia gwiazda słynie z pięknej cery, nienagannej figury i niemalże młodzieńczego wyglądu. 

Na Instagramie obserwuje ją ponad 1,1 miliona osób. Fani komentują jej zdjęcia z planów filmowych, wakacji czy ścianek. Aktorka promuje również działalność charytatywną i zachęca obserwujących do czerpania radości ze zwykłego, codziennego życia. Tym razem, ku wielkiej uciesze followersów, pokazała się w niecodziennej odsłonie. Aktorka zaprezentowała się bez grama makijażu, co tylko potwierdziło fakt, że zupełnie nie jest jej potrzebny.

 

"Sierpień. Chwila oddechu tuż przed zachodem słońca" - napisała w opisie do opublikowanej fotografii. Na zdjęciu widzimy uśmiechniętą aktorkę, która prezentuje się po prostu perfekcyjnie, a jej cera jest pełna blasku. Kożuchowska wprawiła swoich obserwujących w prawdziwy zachwyt.

Małgorzata Kożuchowska bez makijażu. Gwiazda wygląda obłędnie. "Cud natury"

"Bez makijażu, doklejanych rzęs i innych dziwactw… Można? Można. Pani Małgosia piękna, naturalna, prawdziwa. Piękny uśmiech i niech towarzyszy Pani każdego dnia" - pisze jedna z obserwujących ją użytkowniczek platformy.

Pani chyba jako jedyna ze znanych kobiet nie poddała się chirurgicznym zmianom twarzy. Wygląda Pani jak nastolatka
To za czasów 'M jak miłość' ? Czy teraźniejsze czasu? Jakaś taka za młoda jesteś
Cud natury. Niezwykle pięknie jest Pani bez wszystkich kosmetycznych zmian
Zawsze piękna, nic się nie zmieniasz od lat
Uwielbiam Panią bez makijażu , pięknie
Pięknie Pani Małgoniu. Brak trzech kilogramów "tapety" jak u innych. Cudownie Pani wygląda, przyjemnie ogląda się tą "świeżość" i delikatność w Pani

- czytamy w poszczególnych wpisach.

Źródło: Instagram

Więcej o: