Pokazała, co przywiozła z Egiptu. Wyciąga kolejne przedmioty, a tam: złoto, srebro i kaszmir. "Cudowne"

Sara i jej chłopak spędzili wakacje w Egipcie. W krótkim filmiku, który opublikowała na TikToku, pokazała, jakie pamiątki przywiozła z podróży. Wśród nich nie znajdziecie kiczowatych magnesów. Jest luksusowo!

Więcej wiadomości przeczytasz na Gazeta.pl.

Kupowanie pamiątek jest nieodłącznym elementem każdego wyjazdu wakacyjnego. Ci, którzy swój urlop spędzają za granicą, chętnie stawiają na miejscowe produkty, których nie można dostać w Polsce. W przypadku wakacji w Egipcie turyści często kupują słodycze, kawy i przyprawy, daktyle, chusty, szaliki, rękodzieło, dywany, lampy, biżuterię, czy olejki eteryczne. Pochodząca z USA Sara opublikowała na TikToku krótki filmik, na którym pokazała swoje zdobycze. Nie oszczędzała na zakupach, ale jej znaleziska zachwyciły użytkowników aplikacji.

Zobacz wideo Zakupy bez listy oznaczają większy paragon i przepełnioną lodówkę? "Zlecam zakupy mężowi"

Pamiątki z Egiptu zachwyciły internautów

Sara spędziła w Kairze 10 dni. Jednak większość swoich pamiątek nabyła w czasie jednak wyprawy na miejscowy suk, czyli bazar. Jako pierwsze pokazała dwa szale - jeden gładki w szampańskim kolorze, drugi w orientalne wzory w odcieniach różu. Gładki wykonany był w 100 procentach z bawełny, a kolorowy z kaszmiru.

Ponadto turystka kupiła ręcznie robione, zdobione koralikami kosmetyczki i portmonetki, szkatułki i biżuterię. Szczególnie ta ostatnia zachwyciła internautów. Sara pokazała dwie bransoletki wykonane z kolorowych kamieni, dwie srebrne bransoletki, srebrne kolczyki, pierścionek z czarnym onyksem oraz dwa złote pierścionki. 

"Uwielbiam znajdować wyjątkowe przedmioty na wakacjach"

Na koniec wyznała: "Uwielbiam znajdować wyjątkowe przedmioty, gdy jestem na wakacjach. Dzięki temu wyjazd zostaje w mojej pamięci na zawsze. Poza tym to świetna zabawa" - podkreśliła. Pod jej nagraniem nie zabrakło słów zachwytu. "Złota bransoletka!!", "Są cudowne", "Jestem zachwycona" - pisały TikTokerki. 

Więcej o: