Została obudzona przez hałas. Odkryła, że pod jej domem od 3 miesięcy mieszka obcy mężczyzna

Ashly Guardino podzieliła się z internautami na platformie TikTok sytuacją, która przydarzyła jej się klika dni wcześniej. Gdy mieszkanka Południowej Kalifornii została obudzona przez odgłosy w swoim domu, nie spodziewała się tego, co stanie się później.

Na początku był dość niepozorną aplikacją służącą do śledzenia ruchu warg i tworzenia muzycznych filmów. Obecnie TikTok służy do udostępniania wideo i pozwala użytkownikom tworzyć oraz udostępniać krótkie filmy na dowolny temat. Rozrywka i taniec nadal są najpopularniejszymi rodzajami materiałów, lecz można tam również znaleźć wiele innych treści poruszających różne kwestie. Dużą popularnością cieszą się także profile osób, które dzielą się w sieci historiami z życia. Podobnie było w przypadku pewnej Amerykanki, która odkryła szokującą prawdę na temat swojego domu.

Zobacz wideo Ormiański konwój utknął na zablokowanej przez Azerbejdżan drodze. Mieszkańcom zaczyna brakować pożywienia i leków

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Odkryła, że ktoś potajemnie mieszka w jej domu. Kobieta była przerażona

Ashly Guardino to mieszkanka Południowej Kalifornii, której wynajmowany dom mieści się tuż nad jeziorem Elsinore. Pewnego ranka obudziły ją odgłosy. Kobieta początkowo była przekonana, że to właściciel domu, który dokonuje niezbędnych napraw dachu. Poszła więc sprawdzić sytuację na zewnątrz. Ku jej zaskoczeniu, zamiast znaleźć właściciela nieruchomości majstrującego na dachu wynajmowanej rezydencji, zobaczyła ramię wystające z jednego z okien w piwnicy. W ten oto sposób wyszło na jaw, że tuż obok niej, pod tym samym dachem, znajdował się intruz.

Od miesięcy mieszka tu człowiek… Wyobraź sobie, że jesteś na wpół rozbudzona i widzisz rękę, wychodzącą z tej dziury.

Mężczyzna mieszkał pod jej domem od około trzech miesięcy. Czym jest zjawisko "phroggingingu"?

Ashly Guardino była zszokowana odkryciem. Okazało się, że pod jej domem od około trzech miesięcy mieszkał mężczyzna. Kobieta niezwłocznie powiadomiła policję, która wyciąga pomieszkującego bez jej wiedzy lokatora. To zdarzenie jest częścią zjawiska zwanego "phroggingiem", które polega na tym, że włamywacze zakradają się na posesję i potajemnie mieszkają tam przez nieokreślony czas. Coraz częściej dochodzi do podobnych zdarzeń w miejscach, w których występują zarówno niedobory mieszkań, jak i dobra pogoda. 

Więcej o: