Wzruszająca sytuacja podczas koncertu Adele. Przyszli rodzice mieli do niej jedną prośbę

Pewna para postanowiła w niecodzienny sposób ogłosić światu płeć swojego jeszcze nienarodzonego dziecka. Informację tę przekazała sama Adele. Podczas koncertu gwiazda odczytała wzruszającą notatkę, a nagranie całej sytuacji zostało uwiecznione na filmie, który przyszli rodzice udostępnili na TikToku.

Gender reveal party to impreza, którą przyszli rodzice wyprawiają, by wraz z bliskimi poznać płeć wyczekanego dziecka. Niektórzy idą jednak o krok dalej i dowiadują się o płci malucha podczas różnych nietypowych sytuacji. Tak się stało w przypadku Shantelle i Chrisa, którzy wybrali się na koncert Adele. Poprosili artystkę, by to właśnie ona odkryła dla nich tajemnicę skrytą w niewielkiej kopercie.

Zobacz wideo Adele szaleje po zdobyciu gola przez Anglię

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Poznali płeć swojego dziecka na koncercie Adele. Artystka również się wzruszyła 

Shantelle i Chris wybrali się do Las Vegas na koncert Adele, który odbywał się w Caeser's Palace. Podczas wydarzenia para podeszła pod scenę i zapytała artystkę, czy spełni dla nich nietypową prośbę. Pragnęli, by to właśnie ona odczytała tajemnicę skrytą w kopercie. Znajdowała się w niej informacja na temat płci dziecka, które Shantelle nosi pod sercem. - Będę zaszczycona, jeśli to dla nas zrobisz. Nie możemy się doczekać tej chwili, odkąd byłam w dwunastym tygodniu ciąży, ale czekaliśmy właśnie na ten moment - powiedziała przyszła mama. Wzruszona artystka od razu postanowiła spełnić prośbę pary, choć do tej pory niczego podobnego nie robiła.

Nagranie z koncertu stało się hitem. Na TikToku odtworzono je ponad milion razy

Gdy Adele otworzyła kopertę, od razu ogłosiła, że para spodziewa się syna. Wzruszeniu oddali się nie tylko przyszli rodzice, lecz także sama artystka, której po policzkach od razu zaczęły spływać łzy. - Tak bardzo się cieszę waszym szczęściem! To takie wzruszające... Jeśli i ja kiedyś zajdę w ciążę, ujawnisz płeć mojego dziecka? - zapytała Adele przyszłą mamę. Piosenkarka przyznała, że był to dla niej zaszczyt. W sekcji komentarzy pod nagraniem pojawiło się wiele słów na temat wydarzenia, które pozostawili poruszeni internauci. 

Byłam na tym koncercie i to był taki wyjątkowy i uroczy moment! Sprawiliście, że to wydarzenie stało się jeszcze bardziej niezapomniane.
Najsłodsze, co dzisiaj zobaczyłam. Płaczę!
Czy możesz sobie wyobrazić, jak mówisz swojemu dziecku, że Adele ogłosiła jego płeć? Przecież to jest czyste złoto.
Wzruszyłam się!
Więcej o: