Jest stylistką ślubną. Wskazała 5 błędów, których powinno się unikać za wszelką cenę

Brea jest - jak sama siebie określa - "weselną ekspertką" i stylistką ślubną. W jednym ze swoich filmów zamieszczonych na TikToku zdradziła podstawowych 5 błędów, których wystrzegałaby się jak ognia podczas przymiarki do sukni ślubnej.
Zobacz wideo Zobacz wideo: Finalistka Top Model Julia Sobczyńska już po ślubie ze swoją narzeczoną? "Miałyśmy dwa wesela"

Dużą uwagę poświęciła np. wyborowi odpowiednich butów. Brea prowadzi konto na TikToku pod nazwą @adorebridals, na którym obserwuje ją ponad 120 tysięcy ludzi. Obecnie sama zajmuje się stylizowaniem kreacji na wesela, ale do niedawna pracowała w butiku ślubnym - ma więc sporo wiedzy i doświadczenia w temacie weselnej mody.

W jednym z nagrań, Brea wskazuje pięć błędów, które mogą po prostu zrujnować ten wyjątkowy moment. Powiedziała m.in., że pierwszym z nich jest przeładowanie całych dni przygotowań spotkaniami w sprawie organizacji wesela. Pędząc z jednego spotkania na drugie, byłaby po prostu narażona na "stres i niepewność". Według ekspertki, do przygotowań trzeba podchodzić ze spokojem i opanowaniem, a także dać sobie czas na wytchnienie i regenerację.

Następnie dodała, że przymierzanie sukienek nie powinno zajmować zbyt długo. Jej zdaniem też należało by mierzyć je w raczej niewielkim pomieszczeniu i unikać przy tym tłumów koleżanek. - Nigdy nie przyprowadziłabym wszystkich, których znam. Tylko kilka najważniejszych osób - mówiła.

Czego nie robić przede weselem? Stylistka ślubna wskazuje 5 błędów

Po wybraniu członków "drużyny", która pomoże wybrać odpowiednią kreację Brea radzi, aby powstrzymać się od "tandetnego trendu", jakim - zdaniem stylistki - są tablice z napisami "tak" lub "nie". Najbliżsi mieliby je podnosić, aby oceniać poszczególne suknie. Według ekspertki, byłaby to po prostu "niedogodność". 

Czwartą, a zarazem najważniejszą rzeczą według Brei jest wcześniejsze ustalenie limitu cenowego. Swój budżet należy jasno określić jeszcze przed rozpoczęciem ślubnych zakupów, aby nie narazić się na niemiłe niespodzianki. Niektórzy jednak idą na żywioł i później muszą mierzyć się z niezbyt przyjemnymi konsekwencjami - szczególnie dla portfela.

Nigdy nie założyłabym szpilek ani butów podczas przymierzania sukni

- oznajmiła. Brea wyjaśniła, że ??obuwie faktycznie utrudniałoby proces wyboru odpowiedniej sukienki. - Sukienki nie będą dopasowane do ciebie, a podczas wizyty będziesz przymierzać wiele sukienek - powiedziała. - Buty to utrudnią, noszenie uroczych skarpetek w neutralnych kolorach będzie idealne! - dodała.

Źródło: TikTok

Więcej o: