59-letni Krzysztof Skiba i 26 lat młodsza Karolina już po ślubie. Styliska zwróciła uwagę na jedno

19 sierpnia Krzysztof Skiba po raz drugi stanął na ślubnym kobiercu i poślubił o 26 lat młodszą Karolinę Kempińską. Zakochani zadbali o to, aby tego dnia wyglądać zjawiskowo. Co na temat ich stylizacji sądzi specjalistka?

59-letni Krzysztof Skiba i 26 lat młodsza Karolina Kempińska poznali się dwa lata temu na jednym z wydarzeń dla celebrytów, który artysta prowadził. Kobieta chciała mu pomóc w organizacji kolejnych imprez. Początkowo pojawiło się pomiędzy nimi koleżeństwo, później przyjaźń, aż w końcu miłość. W ubiegłą sobotę para wzięła ślub.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Aldona Orman o meteorycie i romansie w "Klanie". "Zawrzało w nowych wątkach"

Poznali się na jednej z imprez. Po rozwodzie artysty zaczęli planować ślub

W grudniu 2022 roku artysta potwierdził, że wraz z żoną, z którą spędził ponad 30 lat i doczekał się dwóch synów, jest w separacji. Oprócz tego poinformował, że spotyka się z Karoliną Kempińską. W marcu tego roku po kilkunastominutowej rozprawie otrzymał rozwód. Po wszystkim zakochani zabrali się za organizację wesela w stylu amerykańskim.

 

Krzysztof Skiba i Karolina Kempińska wzięli ślub. Zadbali o każdy szczegół

Krzysztof Skiba i Karolina Kempińska wzięli ślub w sobotę, 19 sierpnia 2023 roku. Zakochani zadbali o to, by cała uroczystość była dopięta na ostatni guzik. Nie zabrakło dywanu z kwiatów, przysięgi składanej pod gołym niebem, tańców, zimnych ogni i pięknych stylizacji. Muzyk postawił na klasyczny garnitur w czarnym kolorze oraz białą koszulę, zaś jego ukochana wybrała białą suknię z opuszczonymi ramiączkami, głębokim dekoltem, welon oraz wianek.

Stylistka o stylizacjach ślubnych zakochanych. Jak je oceniła?

Na temat stylizacji ślubnych państwa młodych wypowiedziała się znana stylistka Ewa Rubasińska-Ianiro. W rozmowie z "Faktem" przyznała, że jej zdaniem zakochani wyglądali bardzo klasycznie, ale nie zabrakło także rockowego akcentu, który dodał stylizacjom pazura. W przypadku muzyka był to czarny krawat. - Krzysiek wie, w jakiej marynarce jest mu dobrze i co robić, żeby nie przyćmić partnerki — powiedziała specjalistka.

 

Jej zdaniem również panna młoda postawiła na tradycyjną kreację. - Bardzo kobiecy krój z szerokim dołem, z ładnym dekoltem, z bardzo modnymi w tym sezonie rękawami, opuszczonymi — zauważyła. Poza tym specjalistka zwróciła uwagę na wianek z polnych kwiatów, który podkreślił całą stylizację.

Więcej o: