Dzieli ich 25 lat. Cieślak i Miszczak świętują 2. rocznicę ślubu. Zdradził, jak się poznali

Dyrektor programowy Polsatu, Edward Miszczak obchodzi 21 sierpnia drugą rocznicę ślubu z aktorką, Anną Cieślak. Jaka jest historia ich miłości? Jak się poznali?

Edward Miszczak od 1997 roku był związany ze stacją TVN, jednak nieoczekiwanie w 2022 roku przeszedł do konkurencyjnego Polsatu, gdzie piastuje stanowisko dyrektora programowego. Od 2021 roku jest mężem aktorki, Anny Cieślak, z którą tworzy udany i szczęśliwy związek.

Zobacz wideo Figurski o relacjach z Edwardem Miszczakiem. "Jeszcze się ze mną wita"

Piotr Woźniak-Starak poznał Edwarda Miszczaka z żoną. "Późnej był nasz ślub"

Edwarda Miszczaka i Annę Cieślak dzieli 25 lat różnicy, ale wiek nie stanowi przeszkody do stworzenia udanego związku. Pobrali się w 2021 roku, a poznali dzięki Piotrowi Woźniakowi-Starakowi na imprezie festiwalu Off Camera w Krakowie. — Piotr poznał mnie z moją żoną. I tak naprawdę jakieś dwa miesiące po tym spotkaniu byliśmy już bliżej ze sobą, a późnej był nasz ślub — powiedział Edward Miszczak w rozmowie z "Faktem".

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl 

Edward Miszczak o związku z młodszą kobietą. "Kiedyś wystarczał goździk. Dzisiaj trzeba zrobić coś więcej"

Pierwsza żona Edwarda Miszczaka zmarła w 2019 roku na chorobę nowotworową. Dyrektor programowy Polsatu przyznał w wywiadzie, że relacja z Anną jest inna, ponieważ poprzednie małżeństwo funkcjonowało na odległość. — Nie mam w tej kwestii doświadczenia, bo z moją pierwszą żoną żyliśmy troszkę na odległość, ona w Krakowie, ja w Warszawie. A tutaj żona jest razem ze mną w Warszawie, w mieszkaniu, w domu, w samochodzie, więc muszę się do tego przyzwyczajać, ale coraz lepiej mi idzie — wyznał, dodając, że do małżeństwa musiał podejść w inny sposób, gdyż dzisiejsze kobiety są bardziej wymagające. — Kiedyś wystarczał goździk. Dzisiaj trzeba zrobić coś więcej — powiedział. 

Więcej o: