Jennifer Lopez świętuje rocznicę ślubu. Pokazała zdjęcia. Fan: "Daję im jeszcze rok"

Związek Jennifer Lopez i Bena Afflecka przypomina scenariusz filmu. W 2002 roku połączyła ich miłość. - Kupił mi pierścionek z różowymi brylantami, bo są najrzadsze - chwaliła się wówczas JLo. Nagle jednak postanowili się rozstać. Po niemal 20 latach dali sobie drugą szansę i dziś świętują pierwszą rocznicę ślubu.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Jennifer Lopez jest jedną najpopularniejszych kobiet na świecie. Od lat rozwija swoją karierę zarówno jako piosenkarka, aktorka, jak i businesswoman. W 2011 roku JLo zdobyła tytuł najpiękniejszej kobiety na świecie według magazynu People, a rok później Forbes nazwał ją najbardziej wpływową gwiazdą. Nic więc dziwnego, że fanki oraz fani na całym świecie interesują się nie tylko jej życiem zawodowym, lecz także prywatnym. Gdy Jennifer Lopez zeszła się z Benem Affleckiem po niemal 20 latach, media oraz fani śledzili każdy ich ruch. Mimo wszystko udało im się wziąć ślub z dala od blasku fleszy. 16 lipca 2022 roku powiedzieli sobie "tak" w Las Vegas, natomiast 20 sierpnia 2022 roku zorganizowali trzydniową uroczystość, świętując w gronie rodziny oraz przyjaciół.

Zobacz wideo Co pokolenie "Z" uważa o otwartych związkach?

Jennifer Lopez uczciła 1. rocznicę ślubu

Jennifer Lopez jest aktywna na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 250 mln osób, z którymi dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Ostatnio, z okazji pierwszej rocznicy ślubu, opublikowała post wymowny post z niepublikowanymi wcześniej kadrami z tego wyjątkowego dla niej dnia. - Rok temu dziś... Drogi Benie, siedząc tu samotnie, patrząc na mój pierścionek czuję się poruszona, to sprawia, że chcę śpiewać, śpiewać jak się tu znaleźliśmy, bez cofania się, o mój. To jest moje życie... Jennifer - napisała.

 

"To mogła być 21. rocznica"

- Uwielbiam twoją historię miłosną, ponieważ jest bardzo podobna do mojej. Spotykaliśmy się z mężem wiele lat temu i już wtedy wiedziałam, że to ten jedyny, ale to nie był właściwy moment. Zawsze nazywałam go bratnią duszą i tym, który uciekł. Po latach odnowiliśmy kontakt i wydawało się, że nie minęła nawet sekunda. Od razu znów się w sobie zakochaliśmy. Rok później się zaręczyliśmy, a w kolejnym wzięliśmy ślub. Właśnie kupiliśmy nasz pierwszy wspólny dom i razem go remontujemy. Taka miłość jest tak nieprawdopodobna. Wbrew wszystkiemu. Odnajdujecie się ponownie i robicie to dobrze - napisała jedna z osób.

Pod postem pojawiło się także wiele innych komentarzy od internautek oraz internautów:

Pamiętam, jak zerwaliście i wszyscy chcieli, żebyście znów byli razem
Daję im jeszcze rok
Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy dla pary, która udowadnia, że marzenia kiedyś się spełniają
To mogła być 21. rocznica
Zawsze był tym jedynym i cały świat o tym wiedział
Prawdziwe bratnie dusze

- piszą.

Więcej o: