Na weselu wszedł do męskiej toalety. Nie spodziewał się tego, co zobaczył. "Mega słabe"

Koszyczki ratunkowe to trend, który już od lat króluje na wielu weselach. Z czasem jednak ewoluował i jego zawartość coraz częściej się zmienia. Na niektórych weselach pary decydują się umieścić w nim alkohol, co można zauważyć w mediach społecznościowych. Internauci nie kryją oburzenia.

Koszyczki ratunkowe to zbiór przedmiotów, które mogą przydać się podczas wesela w nieprzewidzianych sytuacjach. Zwykle znajdują się w łazienkach, a zawartość jest modyfikowana przez każdą parę młodą w zależności od potrzeb. Coraz częściej jednak w mediach społecznościowych można znaleźć nietypowy trend, który oburza internautów. W męskich koszyczkach ratunkowych zaczyna pojawiać się między innymi alkohol.

Zobacz wideo Finalistka Top Model Julia Sobczyńska już po ślubie ze swoją narzeczoną? "Miałyśmy dwa wesela"

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Koszyczki ratunkowe na weselach. Co zwykle się w nich znajduje?

Koszyczki ratunkowe są niewielkimi pudełkami, do których młoda para wkłada drobne przedmioty, które mogą przydać się gościom podczas ich wesela. Zwykle znajdują się w nich plastry na obtarcia, zapasowe rajstopy, gumy do żucia oraz dezodorant i nić dentystyczna. Niektórzy umieszczają w nich również leki przeciwbólowe, grzebień, pilniczek, lakier do włosów, a nawet kapcie na zmianę, gdy nogi zaczynają boleć od niewygodnego obuwia. Koszyczki ratunkowe od lat zyskują na popularności i wykorzystuje się je na prawie każdym weselu. Niektórzy jednak tworzą własne wersje koszyczków, a zamiast niezbędnych przedmiotów, wkładają do nich alkohol, który później trafia do męskiej toalety.

Nietypowy koszyczek ratunkowy na jednym z wesel. Internauci są oburzeni

Użytkownik TikToka z profilu @dj.gatsby podzielił się krótkim nagraniem, na którym pokazał zawartość koszyczka ratunkowego w męskiej toalecie. Na blacie przy umywalce została postawiona butelka alkoholu, a tuż obok niej w niewielkim pudełku znajdują się kieliszki. Nie zabrakło także krótkiego opisu. "Koszyczek ratunkowy dla panów, którym kobiety nie pozwalają pić przy stole". Nagranie trwa kilka sekund, a w sekcji komentarzy pod materiałem pojawiło się mnóstwo nieprzychylnych opinii na temat takiego rozwiązania. Użytkownicy aplikacji wskazują, że takie działanie może być niebezpieczne. Szczególnie gdy w rodzinie pary młodej są alkoholicy lub młodzież, którzy po kryjomu mogą korzystać z zawartości takiego koszyczka. 

Ja uważam to za mega słabe. Wiem, jak mój tata, dziadek czy narzeczony zachowują się po zbyt dużej dawce alkoholu i jeśli nie pozwalam to po coś...
Jako córka alkoholika uważam, że to jest najgorszy z możliwych pomysłów.
Szczerze mówiąc straszne, przeraża mnie, że ludzie nie są w stanie wytrzymać bez picia % i muszą na siłę po kątach i łazienkach pić...
Smutne, że w dzisiejszych czasach promuje się alkohol jako ratunek...
Więcej o: