Co się dzieje z tatuażem po śmierci? Grabarz wyjaśnia. "Przygotowywałem już niejedną osobę"

Co się dzieje z tatuażem po śmierci? Popularny tiktoker posługujący się nickiem Grabarz w swoich filmach wyjaśnia i zdradza tajniki przygotowania ciała do pogrzebu. Wyjaśnił także, czy tatuaże znikają po śmierci.

Tatuaże są coraz popularniejsze także w miejscach pracy. Kiedyś funkcjonariusze publiczni lub osoby pracujące w obsłudze klienta nie mogły mieć widocznych tatuaży. Dziś się to zmienia, a wiele osób zastanawia się, co dzieje się z tatuażami po śmierci. Czy się zmieniają? 

Zobacz wideo Maja Sablewska o tatuażach: Uratowały mi życie

Wyjaśnił, co dzieje się z tatuażami po śmierci. "Przygotowywałem już niejedną osobę"

Tiktoker pracuje w zakładzie pogrzebowym, a na filmach chętnie dzieli się ciekawostkami i tajnikami tej oryginalnej i nieco mrocznej pracy. Często odpowiada również na pytania internatów i internautek. Niedawno został zapytany, czy po śmierci człowieka ze skóry znikają tatuaże?

- Nie jest to prawdą. Jest to jakiś fejk, jakaś bzdura wymyślona nie wiem przez kogo. Nie, nie znikają tatuaże. Są cały czas takie same jak były i nic się z tymi tatuażami nie dzieje. Przygotowywałem już niejedną osobę z tatuażami i wręcz przeciwnie, tatuaże nie ulegają żadnemu zniszczeniu - wyjaśnił Grabarz na nagraniu.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl 

Jak tatuaże wpływają na pracę w zakładzie pogrzebowym? Tiktoker wyjaśnia

Grabarz odpowiedział także na inne pytanie. Fani pytali go, jak tatuaże przekładają się na jego pracę w zakładzie pogrzebowym i czy nie przeszkadzają w przeprowadzaniu obrządku pogrzebowego. Tiktoker wyjaśnił, że bez problemu może przeprowadzać pogrzeby i nikt nie zwrócił mu uwagi. Przyznał także, że podczas ceremonii zawsze jest ubrany w koszulę z długimi rękawami, przez co tatuaży zwyczajnie nie widać. 

Więcej o: