Poślubiła milionera z Dubaju. Radzi, by "nie umawiać się ze spłukanymi mężczyznami"

Sofia na TikToku chwali się swoim wystawnym życiem, które jak twierdzi, jest takie, jakie sobie wymarzyła. Jednak to, jak przedstawia w sieci swoje podejście do związku sprawia, że wiele kobiet łapie się za głowę: "Więc cofamy się o 100 lat, aby znów być zależnym od męskiej pensji?", "Ok, teraz pokaż nam drugą stronę związku", "Mój mężczyzna to nie bankomat tylko partner".

Więcej newsów znajdziesz na Gazeta.pl

Sofia prowadzi na TikToku profil pod nazwą @sofiakralow, który obserwuje ponad 118 tys. osób. Na swoim profilu dzieli się urywkami swojego pełnego przepychu życia. Kobieta jest bowiem żoną milionera z Dubaju i nie ukrywa, że to właśnie pieniądze są dla niej w życiu najważniejsze. 

Zobacz wideo Co pokolenie "Z" uważa o otwartych związkach?

Żona milionera z Dubaju: Jestem traktowana jak księżniczka. Żyję swoimi marzeniami

Na swoim profilu na TikToku, Sofia dzieli zdjęciami oraz nagraniami z podróży prywatnym samolotem, pokazuje drogie prezenty, które dostaje od męża, chwali się pieniędzmi, a także przedstawia swoje podejście do związku. Choć wiele z jej filmików odbieranych jest pozytywnie przez internautki, które traktują je jako swego rodzaju inspirację, niektóre z nich budzą jednak zupełnie inne emocje. Tak jest m.in. w przypadku filmiku, w którym Sofia "radzi" kobietom, by nie umawiały się ze spłukanymi mężczyznami. - Twoje codzienne przypomnienie, by nigdy nie spotykać się ze spłukanym mężczyzną - napisała. - Podnieś swoje standardy - dodała w opisie. 

"Mój mężczyzna to nie bankomat tylko partner"

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od internautek, które oburzone są podstawą i podejściem do związku, jakie Sofia prezentuje na publikowanych w sieci nagraniach.

Więc cofamy się o 100 lat, aby znów być zależnym od męskiej pensji? Świetny przekaz
Jeśli go kocham, nie obchodzi mnie, czy jest bogaty, czy spłukany
Ok, teraz pokaż nam drugą stronę związku
Mój mężczyzna to nie bankomat tylko partner
Związek to nie tylko pieniądze, bycie z kimś, kto nie jest bogaty, ale ciężko pracuje, aby osiągnąć swoje cele, nie oznacza, że obniżasz swoje standardy 
Pieniądze to nie wszystko
Dziękuję sobie za wszystko, co osiągnęłam. Nie mam potrzeby, żeby mężczyzna się mną opiekował

- piszą.

Więcej o: