65-letnia aktorka światowej sławy pozuje bez grama makijażu. "Magia w najczystszej postaci"

Michelle Pfeiffer nikomu raczej przedstawiać nie trzeba. Wielka gwiazda, a wręcz już ikona amerykańskiego kina, niedawno skończyła 65 lat. Gwiazda z powodzeniem udowadnia, że znane powiedzenie "wiek to tylko liczba" jest jak najbardziej prawdziwe. Aktorka zachwyciła fanów jednym z ostatnich zdjęć, które wrzuciła na Instagram.
Zobacz wideo Zobacz wideo: "NIEUSTANNIE: historia Michaela J. Foksa" [ZWIASTUN]

Gwiazda podziękowała swoim obserwującym, których zgromadziła na swoim profilu na platformie społecznościowej. "Trzy miliony obserwujących. Dziękuję, że spędzacie tu ze mną czas!" - napisała. Załączyła również fotografię, na której widzimy aktorkę w całkowicie naturalnej odsłonie. Nie umknęło to oczywiście uwadze fanów, którzy wyrażali swój zachwyt w komentarzach.

 

"Uwielbiam, gdy celebryci robią sobie prawdziwe selfie bez makijażu. Michelle jest wspaniała i urocza- w każdym wieku" - pisze jedna z użytkowniczek Instagrama pod postem Pfeiffer. Wtóruje jej kolejna: "Jesteś taka piękna" - dodaje. Inni nazywają ją "królową" oraz "ikoną". W pozostałych komentarzach czytamy m.in.:

Autentyczność jest magnetyzująca
Piękno wewnątrz, i na zewnątrz
Tak się cieszę, widząc twoją piękną twarz!
Magia w najczystszej postaci. Uwielbiam ją od czasu 'Scarface'
Uwielbiam to, jaka jesteś naturalna!
Wciąż jesteś tak samo piękna dziś, jak wtedy

Michelle Pfeiffer. Gwiazda światowego formatu skończyła 65 lat

Michelle Marie Pfeiffer przyszła na świat 29 kwietnia 198 roku w Santa Ana. Jest amerykańską aktorką, modelką i producentką filmową. Lista jej osiągnięć jest długa, a Michelle uznawana jest za jedną z największych gwiazd Hollywood. Sławę przyniósł jej udział w ponadczasowym musicalu "Grease 2" w 1982 roku. Jednak tłumy porwała jej gra aktorska w Czarownicach z Eastwick z 1987 roku - u boku Jacka Nicholsona, Susan Sarandon i Cher.

Rola we "Wspaniałych Baker Boys" w 1989 r. zapewniła jej nagrodę Złotego Globu. Oprócz tego najbardziej znaczące produkcje z jej udziałem to m.in.: "Człowiek z blizną" z 1983 roku, "Poślubiona mafii" z 1988 r., "Niebezpieczne związki" z 1988 r., "Powrót Batmana" z 1992 r.,  "Wiek niewinności" z 1993 r., "Wilk" z 1994 r. oraz "Młodzi gniewni" z 199 roku. W 2007 roku z kolei, Michelle Pfeiffer została uhonorowana własną gwiazdą w Alei Gwiazd w Los Angeles.

Źródło: Instagram

Więcej o: