Marta Wierzbicka pokazała się bez makijażu. Fani nie mogą oderwać wzroku! "Piękna"

Marta Wierzbicka podzieliła się na Instagramie kilkoma kadrami ze swojego urlopu. Na zdjęciach zapozowała w naturalnej wersji, bez grama makijażu i wprawiła fanki oraz fanów w osłupienie: "Bez makijażu wyglądasz jeszcze lepiej", "Ale ty jesteś śliczna".

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Marta Wierzbicka jest polską aktorką telewizyjną, teatralną i dubbingową, której rozpoznawalność oraz sympatię telewidzów przyniosła m.in. rola w serialu "Na Wspólnej". Marta Wierzbicka aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 284 tys. osób, z którymi dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia.

Zobacz wideo Niezastąpione kosmetyki, które odejmą ci lat. Patrycja Dobrzeniecka: "Nawet 15 lat mniej"

Marta Wierzbicka na zdjęciach z wakacji. Pokazała się bez makijażu

Ostatnio Marta Wierzbicka opublikowała na Instagramie post z kilkoma kadrami z urlopu w Grecji. - Oh Grecja... Chciałabym opisać jak tu jest ale obawiam się ze nie starczyłoby miejsca. Wakacje idealne. Dorzucam wiec zdjęcia do mojego instagramowego pamiętniczka a najpiękniejsze chwile i widoki pozostawiam w pamięci - napisała. Szczególną uwagę internautek oraz internautów przykuło pierwsze zdjęcie, na którym widać aktorkę w naturalnej wersji, bez grama makijażu.

 
Marta jesteś po prostu śliczna. Naprawdę masz taką uroczą dziewczęcą urodę
Kocham Grecję! Oczarowała mnie absolutnie już od pierwszego spotkania kilka lat temu. Przyjemnie się ogląda twoje zdjęcia
Piękna
Piękne miejsce, cudowna dziewczyna
Ale ty jesteś śliczna
Bez makijażu wyglądasz jeszcze lepiej
Ale ty jesteś piękna i te widoki, bosko
Śliczną masz figurę

- komentują.

Metamorfoza Marty Wierzbickiej

Kilka lat temu Marta Wierzbicka przeszła metamorfozę i schudła wówczas 11 kg. Wiele obserwujących ją kobiet zastanawiało się, czy stosowała jakąś dietę. - Nie stosowałam żadnej diety, ograniczyłam się trochę w niektórych produktach, rozważniej wybierałam to, co jem, a przede wszystkim miałam problemy zdrowotne, które udało mi się naprawić. Dwa lata mi to zajęło - mówiła na Instagramie, odpowiadając na pytania obserwatorek i obserwatorów.

Więcej o: