Tak będzie wyglądać księżniczka Charlotte? Te zdjęcia wprawiają w osłupienie. "O mój Boże"

Księżniczka Charlotte ma dopiero 8 lat, jednak wiele fanek i fanów rodziny królewskiej zastanawia się, jak będzie wyglądać, gdy dorośnie. Będzie podobna do swojej mamy, babci, a może prababci? Ostatnio w sieci pojawiła się wizualizacja, od której nie można oderwać wzroku.

Więcej o rodzinie królewskiej przeczytasz na Gazeta.pl

Ośmioletnia Charlotte Elizabeth Diana jest środkowym dzieckiem księcia Williama oraz księżnej Kate i ich jedyną córką, obok księcia George'a i księcia Louisa. Podobno księżniczka Charlotte jest jednym z bardziej temperamentnych dzieci księżnej Kate i księcia Williama. - To mała dziewczynka, która wie, czego chce. Będzie niezłym numerem, kiedy będzie starsza! Już teraz lubi dyktować swojemu rodzeństwu, co mają robić i nie podoba się jej, gdy któryś z braci się jej sprzeciwia - powiedział kiedyś anonimowy informator w rozmowie z "Woman’s Day". 

Zobacz wideo Czy sztuczna inteligencja zabierze nam pracę?

Tak będzie wyglądać księżniczka Charlotte w przyszłości?

Księżniczka Charlotte była podobno jednym z ulubionych prawnucząt królowej Elżbiety II, a wiele osób twierdzi, że to właśnie do niej jest najbardziej podobna. Ostatnio w sieci pojawiły się zdjęcia wygenerowane przez sztuczną inteligencję, które pokazują, jak córka księżnej Kate i księcia Williama może wyglądać w przyszłości.

 

Internautki oraz internauci zachwyceni wizualizacją: "Będzie piękną kobietą"

Wygląda jak jej matka, księżniczka Diana i królowa Elżbieta jednocześnie
Piękna. Nie odbiega bardzo od rzeczywistości, ale poczekajmy aż dorośnie
Będzie piękną kobietą z jeszcze większą charyzmą niż Diana i jej mama razem! Będzie wzorem swojego pokolenia
Wygląda tutaj jak swoja cudowna mama
Chyba nie będzie wyglądała dokładnie tak, ale na pewno będzie piękną kobietą! Pełna wdzięku, życzliwości, elegancji i inteligencji jak jej mama! 
Wygląda jak królowa Elżbieta II i księżniczka Diana
To możliwe. Na pewno będzie bardzo piękna
O mój Boże, według AI wygląda na to, że będzie tak piękna jak jej mama Kate i babcia Diana
Więcej o: