Trzy znaki zodiaku powinny zagrać na loterii. Szczęście może im dziś sprzyjać

Do niektórych znaków zodiaków może uśmiechnąć się szczęście, z którego warto skorzystać na różne sposoby. Jedni mogą spodziewać się przypływu gotówki, inni otrzymają wyjątkową wiadomość, a kolejni poczują, że naprawdę mają farta. Jakich znaków zodiaków dotyczy ta dobra passa?

Astrologia może przewidzieć, co czeka poszczególne znaki zodiaku. W najbliższych dniach może się okazać, że trzem z nich dopisze prawdziwe szczęście, a dobry los w końcu się do nich uśmiechnie. Kto powinien skorzystać z okazji i być może kupić los na loterię? Niektórym może się poszczęścić. Pamiętaj jednak, że do astrologii należy podchodzić z dystansem i przymrużeniem oka, traktując ją jak zabawę.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan zagrała w Koło Plotka. "Jestem zodiakarą"

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Strzelec: los się w końcu do niego uśmiechnie. Czeka go niespodziewany przypływ gotówki

Strzelce są urodzone pod szczęśliwą gwiazdą i zwykle los naprawdę im sprzyja. W ostatnim czasie jednak mogły borykać się z różnymi trudnościami, które teraz odejdą w zapomnienie. W końcu poczują, że fart znów im sprzyja, a przy tym mogą spodziewać się również niespodziewanego zastrzyku gotówki. Może otrzymają zasłużoną premię albo pieniądze trafią do nich z innego, zaskakującego źródła? Strzelce mogą wykorzystać też okazję i puścić los na loterii.

Lew: szczęście będzie mu sprzyjać. Może otrzymać pewną zaskakującą wiadomość

W najbliższych dniach Lwy mogą spodziewać się pewnej zaskakującej wiadomości, która będzie zwiastowała nadejście prawdziwego farta. Los pokaże im, że warto wziąć sprawy w swoje ręce i zacząć działać. Może to dobry moment na podjęcie długo odkładanej decyzji lub kupno losu na loterię? W odpowiednim momencie Lwy poczują, co warto zrobić, a sprzyjający los mogą wykorzystać przez kilka olejnych dni.

Panna: końcu poczuje, że szczęście jej sprzyja. Co może ją czekać w najbliższych dniach?

Szczęście uśmiechnie się także do osób urodzonych pod tym znakiem zodiaku. Panny wreszcie poczują, że los im sprzyja, choć do tej pory miały wrażenie, że jest inaczej. W końcu fart zagości w ich życiu, co zdecydowanie poprawi im humor i sprawi, że zyskają więcej pewności siebie. Niektórym może przyjść do głowy nawet myśl, by skorzystać ze szczęścia i puścić los na loterii. Panny powinny cieszyć się sprzyjającym losem, wykorzystując każdy moment.

Więcej o: