Horoskop miłosny na weekend. Te znaki zodiaku powinny przygotować się na eksplozję uczuć

Według astrologii niektóre znaki zodiaku mogą w ten weekend liczyć na prawdziwą eksplozję uczuć. Wskazuje na to miłosny horoskop, który dedykowany jest trzem znakom zodiaku. Czeka je wiele uniesień i gorących emocji. Kto może liczyć na powodzenie w miłości?

Astrolodzy wskazują na trzy znaki zodiaku, które w ten weekend mogą doznać wielu miłosnych uniesień. Gwiazdy będą im sprzyjać, a relacje z ważnymi dla siebie osobami mogą wejść na zupełnie nowy poziom. Kto może liczyć na szczęście w miłości, które będzie sprzyjać podczas najbliższych dni? Pamiętaj, żeby do astrologii podchodzić z przymrużeniem oka i traktować ją jak zabawę.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan zagrała w Koło Plotka. "Jestem zodiakarą"

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Wodnik: horoskop miłosny na weekend. Prawdziwa miłość może czekać tuż za rogiem

Relacje miłosne Wodników bywają skomplikowane, lecz w większości sytuacji to właśnie oni niepotrzebnie plączą się w swoich uczuciach, tworząc niejasne sytuacje. W ten weekend warto wziąć głęboki oddech i spojrzeć na wszystko z innej perspektywy. Może się wtedy okazać, że wielkie góry, które były ogromnym problemem, są w rzeczywistości niewielkim wzniesieniem i wspinaczka wcale nie jest potrzebna. Wodniki powinny przyjrzeć się swojej miłosnej relacji, by podejść do niej z łagodniejszym nastawieniem. Nagle może okazać się, że prawdziwe uczucie czeka tuż za rogiem.

Ryby: miłosny horoskop pełen niespodzianek. Poświeć czas na pielęgnowanie uczucia

Ryby, które są w związkach, powinny w ten weekend przyjrzeć się swojej relacji. Do tej pory rutyna wkradała się do niej za mocno, przez co pojawiły się zgrzyty i wiele nieporozumień. Czas zwolnić i zadbać o uczucie, które od dawna nie było pielęgnowane. Przyszła pora na wyjaśnienie niedopowiedzeń. Ryby mogą wykorzystać dobrą weekendową energię, która im sprzyja, by zaproponować swojej drugiej połówce randkę. Zróbcie razem coś, co jest dla was ważne i przypomni wam o przeżytych razem chwilach. 

Skorpion: horoskop miłosny na najbliższe dni. Warto przyjrzeć się zapomnianej relacji

Skorpiony mogą być zaskoczone, ale w ten weekend na ich drodze stanie relacja, która już dawno została zapomniana. Okaże się jednak, że być może warto ją kontynuować i puścić w niepamięć niedopowiedzenia, które wiązały się z rozpadem znajomości. Szczera rozmowa i wyznanie drzemiących w sobie uczuć to pierwszy krok do odbudowania zaufania. Może okazać się, że ryzyko będzie opłacalne, a niepozorny impuls przyczyni się do rozkwitu płomiennego uczucia.

Więcej o: