Mówi o sobie rozpieszczona żonka i mama. "Mąż daje mi pieniądze na co tylko chcę"

Madison jest mamą i gospodynią domową, która chętnie dzieli się momentami ze swojego rodzinnego życia na TikToku, aktywnie prowadząc konto o nazwie @homewithmadison. W jednym z ostatnich nagrań zdradziła, że uwielbia swoją pracę - mimo, iż różni się od ona od jej aspiracji z przeszłości - czytamy na łamach TheSun.co.uk.
Zobacz wideo Zobacz wideo: Justyna Gradek wspomina nieudane małżeństwo. Zawiódł ją nie tylko mąż

Madison przyznaje m.in., że jest "rozpieszczoną żonką" i "pozostającą w domu mamą. Jej film na ten temat obejrzało ponad 70 tysięcy osób. Przyznała, że jako mała dziewczynka zupełnie inaczej wyobrażała sobie swoje przyszłe życie. Zamiast męża i niemowlaka u boku, zdecydowanie bardziej widziała się w roli "szefowej" w firmie. "Zamierzałam dorosnąć i zostać 'niezależną szefową' " wspominała w jednym ze swoich nagrań.

Choć nie uważa, że jej poprzednie ambicje były zupełnie nietrafione, Madison jest w pełni zadowolona ze swojego obecnego życia. Przyznała, że obecna praca jest "bliższa jej sercu" i "przyniosła dobre zmiany" dla jej bliskich. 

Rozpieszczona żonka i gospodyni domowa, bardziej podoba mi się to życie

-  dodała w opisie do opublikowanego wideo. Wspomniała też, że jej obecne zajęcia wiążą się z "nieoczekiwanym korzyściami". Influencerka wyznała m.in., że jej mąż jest bardzo hojny i "daje jej pieniądze, na co tylko chce" - cytuje jej słowa TheSun.co.uk.

"Ciężko pracuję - jako mama-nie-pracująca - w domu, więc mój mąż w dalszym ciągu pozwala mi kupować za jego pieniądze, co chcę" - śmiała się, trzymając na rękach córeczkę. Przy okazji udała, że wyciera kropelkę potu z czoła i podkreśliła, że choć praca ta nie zawsze jest łatwa, wiąże się jednak z dużymi plusami.

On mnie rozpieszcza

- podsumowała tiktokerka.

"Uwielbiam być rozpieszczoną żoną i mamą"

Film Madison podzielił komentujących. Większość z nich jednak uznała, że Madison i jej mąż tworzą zdrowe, szczęśliwe małżeństwo. "To zdrowy związek. Nawet jeśli nie wnosisz pieniędzy, wnosisz coś o wiele cenniejszego" - stwierdziła jedna z obserwujących.

Codziennie czynisz jego dom domem, więc sprawiedliwe jest, że cię za to rozpieszcza

- dodawała inna. "Tak! Uwielbiam być rozpieszczoną żoną i mamą" - wtórowała trzecia użytkowniczka TikToka. Nie wszyscy jednak mieli podobne spostrzeżenia. "Bardzo by mi się to podobało, ale strasznie źle bym się czuła, wydając cudze pieniądze..." - zauważyła pewna internautka.

Źródło: TikTok

Więcej o: