Pokazała, jak zemścić się za złamane serce. Wystarczy butelka płynu do płukania. "Niesamowita"

Internauci nie mogli uwierzyć na co wpadła pewna tiktokerka, która pokazała, jak zemścić na swoim byłym partnerze. Film, który wrzuciła, bardzo szybko obiegł sieć.
Zobacz wideo Zobacz wideo: Klaudia Halejcio o młodych ludziach. "Łatwo zmieniają partnerów"

Syd i Ash to bliźniaczki, które prowadzą razem konto na TikToku. Siostry publikują treści głównie lifestylowe. Pokazują propozycje stylizacji modowych na różne okazje, pielęgnacyjne lifehacki i dzielą się rozmaitymi chwilami ze swojego życia. Tym razem, jedna z nich naprawdę zszokowała obserwujących zupełnie innym trickiem.

Influencerka wpadła na pomysł, jak wzbudzić zazdrość w byłym partnerze, który niedawno nas porzucił. Jej zdaniem warto pokazać, że nie pogrążamy się w rozpaczy, tylko wiedziemy szczęśliwe życie. W tym celu użyła aparatu fotograficznego w telefonie... i butelki detergentu do prania. 

POV: złamał ci serce, więc teraz udajesz, że lecisz pierwszą klasą do jego wymarzonego celu"

- czytamy w opisie do opublikowanego wideo. Na nagraniu widzimy kształt, który przypomina okno wewnątrz samolotu i widok na niebo. Widać również dłoń jednej z sióstr z kieliszkiem szampana. Do filmu dodano podkład muzyczny znanego utworu Fergie - "Glamourous".

"Chmura na niebie była płatnym aktorem"

Chwilę później jednak autorka nagrania ujawniła, że zbliżenie kamery pozwoliło jej uzyskać iluzję, przypominającą widok z okna w samolocie. "Okno" było tak naprawdę przestrzenią pomiędzy butelką płynu a jej uchwytem, którą trzymała w górze. 

Nietypowa "sztuczka" zdecydowanie spodobała się internautom, a nagranie sióstr zostało obejrzano ponad 11 milionów razy.  "Nawet faktura ściany samolotu jest niesamowita" - stwierdził jeden z nich. "Chmura na niebie była płatnym aktorem" - zażartowała inna osoba.

Kolejna osoba stwierdziła jednak, że wzbudziło to jej podejrzenia w stosunku do materiałów, publikowanych w Internecie przez innych influencerów. "To sprawiło, że pomyślałem, że niektórzy wpływowi (influencerzy - red.) tak robią" - wyznała.

Źródło: TikTok

Więcej o: