Wygrana na loterii, podwyżka... Te znaki zodiaku czeka bogactwo we wrześniu

Wrzesień to dość trudny czas pod kątem finansowym. Kończą się wakacyjne wyjazdy, podczas których musieliśmy sięgnąć do kieszeni - nieraz dość głęboko. Zaczyna się też rok szkolny, a więc zakupy do wyprawki, składki na radę rodzicielską i tak dalej. Jednak w tym miesiącu niektórym znakom zodiaku się poszczęści.

Każdy, kto interesuje się astrologią, wie, że horoskop ma sporo do powiedzenia odnośnie przyszłości. Każdego dnia gwiazdy układają się inaczej dla różnych znaków zodiaku. A jak ułożą się we wrześniu? Kto może spodziewać się powodzenia pod kątem finansowym: przypływu gotówki czy szansy na awans i podwyżkę? Sprawdzamy.

Zobacz wideo Co robią Polacy, kiedy zarabiają za mało? [SONDA]

Komu gwiazdy wróżą fortunę?

Jak wynika z horoskopu na wrzesień, na przychylność gwiazd mogą liczyć między innymi Barany. Osoby urodzone pomiędzy  21 marca a 20 kwietnia mogą liczyć na powodzenie w pracy. Warto pokusić się o rozmowę z szefem odnośnie podwyżki - jest duża szansa, że na prośbę spojrzy przychylnym okiem. Podobnie sytuacja wygląda u Raków (22 czerwca - 22 lipca). Według gwiazd te osoby mogą spodziewać się sporej premii kwartalnej lub podwyżki. Zastrzyk gotówki zapowiada się także u Bliźniąt (23 maja - 21 czerwca). Jest bowiem spora szansa na wygraną na loterii.

Znaki te powinny jednak pamiętać, że coś takiego, jak pieniądze, nie jest stałe. Jeśli będą zarządzać pieniędzmi bez przemyślenia, szybko zauważą, że źródełko zaczyna wysychać. Warto więc darować sobie szastanie pieniędzmi i zająć się oszczędzaniem i rozsądnym planowaniem wydatków.

Te znaki zodiaku powinny mieć się na baczności

Nieco gorzej wygląda sytuacja Byków (20 kwietnia - 22 maja) i Skorpionów (23 października - 21 listopada). Wrześniowy horoskop zakłada, że u tych znaków zodiaku mogą pojawić się pewne trudności w pracy. Nie jest to zatem najlepszy czas, by się specjalnie wychylać. Może warto wciąż za to kilka dni urlopu, by wypocząć i ze świeżym umysłem powrócić do zawodowych obowiązków? 

Również Lwy powinny uważać z wydatkami. Osoby urodzone między 23 lipca a 23 sierpnia są bardzo ambitne, jednak we wrześniu powinny nieco zwolnić. Szybko mogą wpaść w pętlę chaosu, co spowoduje utratę skupienia. Może się to odbić na pracy, a co za tym idzie na możliwości podwyżki. Podobnie sprawa wygląda u Koziorożców (22 grudnia - 19 stycznia). Powinny uważać, by nie popełnić błędu, bo może się skończyć przykrą sytuacją w pracy.

Warto pamiętać, że horoskop nie jest idealnym odzwierciedleniem tego, co ma się wydarzyć. Na wiele rzeczy mamy wpływ. Warto potraktować to bardziej jako zabawę. Choć mimo to namawiamy do racjonalnego zarządzania budżetem domowym - zarówno te znaki zodiaku, którym we wrześniu ma się poszczęścić, jak i tym o mniej pomyślnej wizji nadchodzącego miesiąca.

Więcej o: