Agnieszka Chylińska ma nowy tatuaż na twarzy. Nie jest to jej pierwsza dziara w tym miejscu

Trwa sopocki Top of the Top Festival 2023, podczas którego na scenie możemy podziwiać wiele wybitnych gwiazd. Jedną z artystek, która zwróciła szczególną uwagę jest Agnieszka Chylińska. Tatuaże od zawsze były jej znakiem rozpoznawczym. Wokalistka zaskoczyła fanów nową "dziarą".

Agnieszka Chylińska to jedna z najpopularniejszych polskich piosenkarek, która niebawem obchodzi 30-lecie swojej kariery. Wyróżnia ją nie tylko olbrzymi talent, ale również charyzma oraz oryginalny wygląd z rockowym zacięciem. 22 sierpnia pojawiła się na sopockim festiwalu, gdzie zaskoczyła fanów nowym tatuażem.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Chylińska o chorych dzieciach w 2020 roku

Tak zaskoczyła fanów Agnieszka Chylińska. Nowy tatuaż na twarzy pokazała w trakcie występu

Artystka niejednokrotnie udowodniła, że lubi bawić się swoim wizerunkiem, a odważne metamorfozy to coś, czego się nie boi. Jednym ze znaków rozpoznawczych, a nawet wizytówek gwiazdy, są liczne tatuaże. Mimo że ma ich całkiem sporo, niedawno zdecydowała się na kolejne dwa. Na Top of the Top Festival 2023 w Sopocie, gdzie występowała, pojawiła się w oryginalnej kurtce. Uwagę zwracał nie tylko talent i ubiór piosenkarki, ale również nowy tatuaż, który zrobiła sobie na twarzy, a dokładniej nad lewą brwią. Przedstawia ozdobny napis "sweet", co z angielskiego oznacza "słodki" lub "cukierek". To jednak nie wszystko, gdyż na ramieniu wokalistki także pojawił się nowy malunek, który nawiązywał do  jej nadchodzącej trasy koncertowej i jednej z piosenek. Był to napis "Kiedyś do ciebie wrócę".

Rok temu także pojawiła się z nowym tatuażem. Uwagę zwrócić jeden szczegół

To nie pierwszy raz, gdy wokalistka zdecydowała się na malunek na twarzy. Podczas zeszłorocznej edycji sopockiego festiwalu pokazała się z napisem koło ucha, który brzmiał "Never eding sorry". Fani natychmiast zwrócili uwagę na literówkę w słowie "ending". Ostatecznie okazało się, że tatuaż był nietrwały i wykonany z pomocą makijażu, tak więc szybko zniknął z twarzy artystki. Nie oznacza to jednak, że inne nie zdobią jej twarzy. Przy lewym uchu ma trwały napis "Love me", czyli "kochaj mnie", a przy linii włosów "Blessed", co oznacza "błogosławioną". Nie brakuje także kwiatów.

 

Na takie malunki zdecydowała się Agnieszka Chylińska. Tatuaże zdobią całe jej ciało

Agnieszka Chylińska słynie ze swoich tatuaży, których ma naprawdę sporo. Malunki pokrywają nie tylko jej twarz, ale również szyję, plecy, nogi, ręce i dłonie. Wśród nich możemy znaleźć inne napisy, takie jak "forever child", "cry baby" a także, żonkila, węża, balon, agrafkę, czy liczne róże. Uwagę zwraca również bluszcz, który pojawił się na jej plecach, a swoim kształtem i ułożeniem nieco przypomina skrzydła. 

Więcej o: