Horoskop dzienny - 28 sierpnia. Co może się wydarzyć w poniedziałek? [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 28 sierpnia. Baran trochę się zmartwi. Byka dogonią konsekwencje jego czynów. A co będzie z Twoim znakiem zodiaku? Sprawdź swój horoskop dzienny i przygotuj się na każdą ewentualność.

Horoskop dzienny – Baran

Baran trochę się zmartwi. Doświadczysz jakiejś straty, z którą nie będziesz w stanie sobie poradzić. Na szczęście masz z kim pogadać i przeanalizować wszystkie wyjścia z tej sytuacji. Nie wstydź się opowiadać jej wszystkiego, co wiesz – tylko tak zdoła Ci pomóc.

Horoskop dzienny – Byk

Byka dogonią konsekwencje jego czynów. Zostaniesz zmuszona/zmuszony do uregulowania jakiejś zaległości lub wezwana/wezwany przez swojego zwierzchnika w związku z obowiązkami, których nie dopilnowałaś. Weź głęboki oddech i przyjmij to z godnością.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Bliźnięta napotkają pewne trudności na swojej drodze. To właśnie przez nie poniedziałek potoczy się w zupełnie inny sposób niż przewidywałaś/przewidywałeś. Pamiętaj, że chodzi o to, żeby się nie poddawać, tylko walczyć, zwłaszcza jeśli Ci na czymś naprawdę zależy. Nie warto przecież zaprzepaścić szansy, która może się już nie powtórzyć.

Horoskop dzienny – Rak

Raka przytłoczy praca. Nagle zacznie się od Ciebie wymagać znacznie więcej, a Twoje wynagrodzenie wcale nie ulegnie zmianie. Gdy będziesz chciała/chciał przedyskutować tę sprawę ze swoim zwierzchnikiem, zostaniesz natychmiast zmieszana/zmieszany z błotem. Może już najwyższa pora zmienić pracę.

Horoskop dzienny – Lew

Lew będzie miał dzisiaj głowę do interesów. Pod wieczór możesz się spodziewać licznych telefonów. Wszyscy będą Cię wspierać, ale jednak znajdą się osoby, które dopiero Cię odkrywają. W ten sposób poznasz plany tamtych. O ile wcześniej mogłaś/mogłeś się wahać, teraz nie próbuj!

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Horoskop dzienny – Panna

Panna znów ulegnie komuś, kogo powinna się wystrzegać. Ta osoba oszukała już wiele ludzi, dlatego też powinnaś/powinieneś się trzymać od niej z daleka. Czy Ci się to uda? To byłoby możliwe, ale nie wiadomo, czy uznasz, że to konieczne.

Horoskop dzienny – Waga

Waga zostanie ostro skrytykowana. To sprawi, że poczujesz się mniej pewnie. Jednocześnie ktoś zdecyduje się zniesławić Cię w większym gronie osób. Czy mu się uda, zależy od Twoich działań i przywiązania do Ciebie osób. Jeśli Ci ufają, nie uwierzą w te przykre i nieprawdziwe rewelacje.

Horoskop dzienny – Skorpion

Skorpion musi zrozumieć, że nie wszystko, co robi, jest dobre. Możesz narazić się na krytykę, a to sprawi, że będzie Ci ciężko porozumieć się z kimś, kto wyda osąd. Niestety, nie spotkają Cię same komplementy – przed Tobą jeszcze wiele pracy, by stać się kimś niezwykłym.

Horoskop dzienny. Zdjęcie ilustracyjneHoroskop dzienny. Zdjęcie ilustracyjne pixabay

Horoskop dzienny – Strzelec

Strzelec osiągnie sukces zawodowy. To Cię podbuduje i pokaże w oczach innych jako silnego człowieka. Nie musisz się martwić, że ktoś coś opacznie zrozumie czy będzie zazdrosny. Masz za sobą sporą grupę ludzi.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Koziorożec nie będzie mieć na nic czasu. Wszystko, co sobie zaplanujesz, weźmie w łeb. Nikt Cię nie zrozumie i musisz się z tym pogodzić. Dopiero wieczorem trochę sobie odpoczniesz. Czy coś to da? Trudno stwierdzić. Musisz się przekonać sama/sam.

Horoskop dzienny – Wodnik

Wodnik będzie działać pod presją. Nie lubisz tego bardzo, bo cenisz sobie swobodę. Z tego powodu Twoje notowania mocno spadną. Niczego nie zrobisz tak, jak trzeba.

Horoskop dzienny – Ryby

Ryby muszą się szykować na awanturę. To Twoja druga połówka ją sprowokuje. Choć będziesz się tłumaczyć, ona nie będzie słuchać. Bardzo możliwe, że to koniec. Nie możesz mieć pewności, że cokolwiek wskórasz.

Zobacz też: Wygrana na loterii, podwyżka... Te znaki zodiaku czeka bogactwo we wrześniu

Więcej o: