Te trzy znaki zodiaku to cwane bestie. Zawsze spadają na cztery łapy

Są znaki zodiaku, które można uznać za cwane bestie. Spadają na cztery łapy, umieją wykiwać i nigdy nie brakuje im pomysłów. Co wpływa na ich spryt? Sprawdź, czy ty lub twoi znajomi należycie do tego grona.

Niektóre znaki zodiaku można uznać za bardziej cwane niż inne. Są sprytne i bez szwanku umieją poradzić sobie praktycznie w każdej opresji. Kombinowanie i wymyślanie nietypowych rozwiązań leży w ich naturze. Oto trzy cwane znaki zodiaku. Pamiętaj, by do poniższych opisów podchodzić z dystansem i przymrużeniem oka.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan zagrała w Koło Plotka. "Jestem zodiakarą"

Cwane znaki zodiaku. Bliźnięta

Może się zdarzyć, że Bliźnięta zdają sobie sprawę ze swoich umiejętności i cech, i będą próbowały podejmować przebiegłe działania, dzięki którym osiągną sukces. Okazuje się jednak, że granica jest bliska, dlatego jedno potknięcie sprawi, że same wpadną w swoje sidła. Muszą więc zachować odpowiednią ostrożność.

Przechytrzą praktycznie każdego. Ryby

Osoby, które na co dzień obracają się w towarzystwie Ryb, z czasem mogą zauważyć, że miewają one skłonność do koloryzowania i przeinaczania faktów tak, jak im wygodnie. Są kreatywne, dlatego mogą też myśleć cwanie i potrafią z łatwością przekonać rozmówcę do swych racji. Wrodzony wdzięk sprawia, że ludzie zazwyczaj im wierzą i podążają ślepo za Rybami.

Umie wykiwać i obrócić wszystko na swoją korzyść. Panna

Panny, oprócz Baranów i Lwów nadają się na leaderki grupy. Sprawnie i szybko zarządzają każdym zespołem, który mają pod swoją pieczą i zyskują zaufanie. Niestety czasem niektórzy mogą się zorientować, że wiara w Pannę została wystawiona na próbę ze względu na możliwą skłonność do manipulacji. Cwane decyzje i gierki to coś, z czego mogą sobie nawet nie zdawać sprawy. Okazuje się, że czasem może nawet spróbować opleść sobie kogoś wokół palca, by działał zgodnie z jej oczekiwaniami.

Więcej o: