Te 3 znaki zodiaku raczej nie nadają się do stałego związku. Ciężko z nimi stworzyć poważną relację

Astrologia umożliwiła ludziom zrozumienie zawiłych szczegółów ich osobowości. Oto 3 znaki zodiaku, które zamiast tworzenia stałych i długotrwałych relacji, wybierają inne rodzaje związków. Sprawdź przed randką, o kogo może chodzić.

Miłość i przyciąganie to zabawna rzecz. Nigdy nie wiemy, w kim się zakochamy. Niezależnie od tego, czy jest to książę z bajki, czy wręcz przeciwnie, osoba, o której wcześniej nie nawet nie myślałaś. To nieoczekiwane, ale piękne. Są przypadki, gdy zakochujemy się w ludziach, z którymi na pozór w ogóle nie pasujemy. Niektórzy ludzie jednak po prostu boją się zaangażowania i długotrwałych związków. Bez względu na to, jak bardzo się starają, nie zaprzątają sobie głowy myślą o związaniu się z jakąś osobą na resztę życia. O kogo chodzi? Pamiętaj, aby poniższe zestawienie traktować z dystansem i przymrużeniem oka.

Zobacz wideo Klaudia Halejcio o młodych ludziach. "Łatwo zmieniają partnerów"

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Bliźnięta kiedy już coś postanowią, nie ustąpią. Jak to wpływa na związek?

Zodiakalne Bliźnięta mają dwoistą osobowość i nie potrafią, długo pozostać w zaangażowanym związku. Dbają najczęściej tylko o siebie i tym samym zapominają słuchać i rozumieć uczucia partnera. Nie czują potrzeby tworzenia długotrwałych relacji, gdyż żyją w przeświadczeniu, że co ma być, to będzie. Często bywają również wyjątkowo uparte i nie chcą iść na żadne ustępstwa czy kompromisy, doprowadzając tym samym do bolesnych rozstań.

Baran raczej nie potrafi stworzyć długotrwałej relacji. Stale szuka przygód, nowych doświadczeń i emocji

Osoby spod znaku Barana zachowują się bardzo impulsywnie w różnych sytuacjach. To ludzie intensywni i mogą być nieco zbyt wymagający wobec partnera. Mają dużo energii, podejmują się wielu projektów i są ciągle zajęte. Nowy związek jest dla nich ekscytujący i zanurzą się w nim z pełną siłą, ale tylko dla podboju. Gdy poczują się spełnione w zdobywaniu kogoś, zaczną się wycofywać. Bardzo trudno zodiakalnym Baranom pozostać długo w jednym związku, ponieważ stale szukają sposobów na przeżycie przygód.

Raki zazwyczaj unikają zobowiązań i stałych związków. Wolą poczucie niezależności

Raki są wyjątkowo wrażliwe i uczuciowe. Często ukrywają emocjonalną i ekspresyjną część siebie. Są zbyt sceptyczni, jeśli chodzi o umożliwienie komukolwiek poznania swojego prawdziwego ja. Zodiakalne Raki, zaczynają się wycofywać, gdy ludzie zaczynają ich traktować w specjalny sposób, co całkowicie zniechęca ich do związku. Robią krok w tył, gdy tylko poczują się uwiązani w związku lub jakiejkolwiek relacji.

Więcej o: