Alicja Majewska "nosi ten sam rozmiar co 30 lat temu". Z diety wykluczyła jedną rzecz

Alicja Majewska w maju tego roku skończyła 75 lat. Jak się okazało, artystka ma swoje sposoby na zachowanie doskonałej formy. Nie sięga po restrykcyjne diety, zamiast tego wyeliminowała z jadłospisu te produkty. Jakie?

Alicja Majewska na scenie debiutowała w 1968 roku podczas Festiwalu Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze. Już od dzieciństwa interesowała się śpiewem, a rodzice za namową jej matki chrzestnej wysłali ją do szkoły muzycznej we Wrocławiu, 400 km od domu rodzinnego. Na koncie ma nie tylko sukcesy podczas festiwalu w Opolu, lecz także wiele niezapomnianych przebojów. 30 maja skończyła 75 lat i wciąż zachwyca formą. Jaki jest jej sekret?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Alicja Majewska została zapytana o Alicję Węgorzewską. Padły ważne słowa

Alicja Majewska ma 75 lat i wciąż zachwyca formą. "Nie mogę narzekać"

Kilka lat temu Majewska zdradziła, że dobrą formę zawdzięcza przede wszystkim genom. - Nie mogę narzekać, bo natura zawsze była dla mnie łaskawa. Niewątpliwie wpływ na moją sylwetkę mają geny. Noszę ten sam rozmiar spodni co trzydzieści lat temu. Dodatkowo od lat mam ten sam bałagan na głowie - opowiadała w rozmowie z Moniką Dziumą. Przyznała też, że zawsze stara się zachować optymizm, choć w życiu bywa różnie.

Alicja Majewska z diety wyeliminowała te produkty. "Nie jestem męczennicą idealnej figury"

Geny to jednak nie wszystko. Alicja Majewską dba też bowiem o odpowiednią dietę, choć nie pozwala, by to zdominowało jej życie. - Nie jestem męczennicą idealnej figury, bo zmieniły mi się na szczęście gusta jedzeniowe. Kiedyś byłam łakomczuchem, ale to było 50 lat temu - przyznała niedawno w rozmowie z "Faktem".

 

Zdradziła też, jakie są jej ulubione dwa produkty i czego unika. Artystka na co dzień preferuje "sałatę i śledzika". Nie przepada też za słodyczami i łakociami, unika cukru. Stara się być aktywna, kilka lat temu regularnie chodziła na basen. Choć przestała w czasie pandemii, teraz rozważa powrót do pływania. Jest też częstym gościem u kosmetyczki i masażysty. Energię czerpie też z występów i spotkań z fanami. - Generalnie zobowiązania, odpowiedzialność, życie - wyliczyła w rozmowie z "Dzień Dobry TVN".

Więcej o: