Superhit w Biedronce! Zestaw 5 szt. za 8,99 zł. To niezbędnik w każdym domu. Podobne w Lidlu i IKEA

W najnowszej gazetce Biedronki ciekawa oferta, z której ucieszy się każdy z nas. Bez tego zestawu trudno wyobrazić sobie wyposażenie kuchni, to absolutny niezbędnik, który ułatwia gotowanie oraz przechowywanie żywności. Podobne wyróżniłam dla ciebie także z Lidla i IKEA.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Trudno wyobrazić sobie wyposażenie kuchni bez pojemników na żywność. Niezwykle ułatwiają one gotowanie i organizację produktów oraz resztek. To absolutny niezbędnik w każdym domu, dzięki któremu cieszyć się możesz dłuższą świeżością jedzenia i brakiem nieprzyjemnego zapachu z lodówki. Jeśli zastanawiasz się, gdzie możesz je kupić w cenie, która nie nadwyręży miesięcznego budżetu, to doskonale trafiłaś. W najnowszej gazetce Biedronki wypatrzyłam dla ciebie zestaw aż do 5 pudełek w cenie 8,99 zł. Podobne sprzedaje także Lidl oraz IKEA. 

Zobacz wideo Jak oczyścić kurki? Mamy dwa sposoby

Pojemniki na żywność z Biedronki to niezbędnik w każdym domu. Teraz kupisz je za kilka złotych

Pudełka na żywnośćPudełka na żywność Biedronka

Zestaw pojemników na żywność z Biedronki, dostępny jest w aż czterech różnych kombinacjach. Pierwszy wariant zawiera cztery sztuki o średniej wielkości, wszystkie o pojemności 0,75 l. Drugi zaś składa się z trzech dużych sztuk o pojemności 1,25 l. W trzecim znaleźć możesz dwa duże pudełka, które mieszczą aż 2 l. Świetnym wyborem będzie także zestaw pięciu pudełek, z których każdy ma pojemność 0,5 l. Wszystkie z zestawów kupić teraz możesz za 8,99 zł. 

Zestaw 13 pojemników z Lidla ułatwi gotowanie i organizację żywności. Sprawdzą się do podgrzewania i mrożenia

Pudełka na żywnośćPudełka na żywność Lidl

W ofercie Lidla znalazłam zestaw aż 13 pudełek, które są uniwersalne i wielozadaniowe. Przechowywana w nich żywność nie tylko pozostaje świeża na dłużej, ale także z łatwością może być podgrzana lub zamrożona. Pudełka odporne są na zakres temperatury od -20 do 100°C i nadają się także do mycia w zmywarce. 

W IKEA zestaw 17 pojemników z niskiej cenie. "Genialne pojemniki. Super cena, wiele rozmiarów i bardzo dobra jakość"

 Pojemniki na żywność z IKEA podbiły serca użytkowników. Na stronie zostały ocenione aż 628, gdzie klienci chwalili je za praktyczność i niską cenę. W zestawie znajduje się aż 17 pudełek, bez których trudno wyobrazić sobie wyposażenie kuchni. 

Pudełka na żywnośćPudełka na żywność IKEA

Genialne pojemniki. Polecam, bo super cena, wiele rozmiarów i bardzo dobra jakość.
Cały czas dokupuję! Są niezastąpione do przechowywania.
Więcej o: