Świat wyśmiewa reklamy luksusowych aut. Ten filmik to hit. "Kocham tę babcię!"

W internecie możemy znaleźć całe mnóstwo przykrych wiadomości. Na szczęście jest też masa treści, które sprawiają, że trudno się nie uśmiechnąć. Do takich należy filmik, w którym starsza pani parodiuje reklamę luksusowego samochodu. - Jesteś świetna, babciu. Ten śmiech jest warty więcej, niż te wszystkie auta - piszą internauci.

Ostatnio bardzo popularne stały się nagrania w stylu ASMR, w których widzimy, jak modelki prezentują drogie samochody. Zadaniem ASMR jest pobudzenie układu nerwowego, wywołanie uczucia mrowienia w okolicy głowy i karku za sprawą przyjemnych dźwięków. Podczas słuchania takich bodźców bywa tak, że pojawiają się ciarki, niektórzy ludzie się przy tym bardzo relaksują, nawet zasypiają. Wykorzystują to twórcy internetowi, których widea zdobywają ogromną popularność.

Zobacz wideo Te reakcje na kwaśne jedzenie sprawią, że sam poczujesz smak cytryny w ustach

Świat wyśmiewa reklamy luksusowych aut

Nic więc dziwnego, że ktoś wpadł na połączenie takiej przyjemności z oglądaniem i słuchaniem luksusowych samochodów. Na wielu nagraniach widzimy modelki, które szepczą nazwy marek do mikrofonu, stukają paznokciami w karoserię, przecierają dłońmi tapicerki. Jednak w internecie, tak samo jak w naturze, musi być zachowany balans. Szybko więc znaleźli się twórcy, którzy parodiują filmiki z drogimi samochodami. Do jednych z nich należy ten, w którym widzimy bardzo roześmianą starszą panią wraz z równie "starszym" modelem motoru.

"Chce ją przytulić. Jest taka urocza"

Wideo opublikowano na Facebooku i obejrzało je już ponad 3,8 miliona użytkowników. W sekcji komentarzy widzimy, że nie tylko my byliśmy rozbawieni do łez, oglądając, jak starsza pani naśladuje modelkę z reklamy. Sam jej śmiech jest tak zaraźliwy, że nie sposób się nie uśmiechnąć. Zdecydowanie więc warto go sobie zapisać i włączać w gorszych chwilach.

Ten śmiech... Taki zaraźliwy. Kocham tę babcię!
Nie mam pojęcia dlaczego, ale kocham ten śmiech i tę babcię
Chce ją przytulić. Jest taka urocza
Uwielbiam ten trend
Jesteś świetna babciu. Ten śmiech jest warty więcej, niż te wszystkie auta

- czytamy w komentarzach.

Więcej o: