Heidi Klum wytknięto różnicę wieku między nią a mężem. Modelka nie pozostała dłużna

Jedna z obserwatorek na Instagramie zapytała Heidi Klum, czy "nie czuje się, jakby była w wieku matki" swojego obecnego męża. Przypomnijmy, że supergwiazda światowych wybiegów spotyka się z 17 lat młodszym, byłym gitarzystą Tokio Hotel. Odpowiedź Klum była krótka i dosadna.
Zobacz wideo Zobacz wideo: Heidi Klum spędza miesiąc miodowy na jachcie

Heidi Klum to światowej sławy topmodelka, jednak z najbardziej cenionych gwiazd wybiegu na świecie. Pierwsze sesje odbyła mając zaledwie 18 lat. Zasłynęła głównie z udziału w słynnych pokazach bielizny Victoria's Secret.  Po dziesięciu latach małżeństwa z Sealem - piosenkarzem brazylijsko-nigeryjskiego i zdobywcą trzech statuetek Grammy, modelka wyszła za mąż ponownie. Cztery lata temu powiedziała "tak" gitarzyście i współzałożycielowi niezwykle popularnej w latach 2000. niemieckiej grupy Tokio Hotel.

 

Choć wielka sława zespołu raczej przeminęła, bracia Kaulitz nadal odnoszą sukcesy w swoich rodzinnych Niemczech. Tom miał poznać Heidi właśnie za sprawą swojego brata bliźniaka - Billa Kaulitza, który był z kolei wokalistą Tokio Hotel. Przyszli zakochani wpadli sobie w oko na planie  znanego programu "Germany's Next Topmodel".

 

W ostatni czasie Heidi Kulm, która również pozostaje bardzo aktywna na I stagramie, zorganizowała tzw. serię Q&A. Modelka udzielała odpowiedzi na liczne pytania swoich fanów. W pewnym momencie jedna z osób obserwujących zapytała ją o różnicę wieku między nią a mężem, który jest młodszy od Heidi o 17 lat.

Heidi Klum zapytana o różnicę wieku między nią a mężem. Nie czekała z ripostą. "Szczerze?"

Nie czujesz się, jakbyś była w wieku matki Toma? A może wiek nie ma żadnego znaczenia?

- brzmiało pytanie skierowane do modelki. 50-letnia supergwiazda nie zwlekała zaś z odpowiedzią, która była krótka i bardzo dosadna. - Szczerze? Czuję się tak wyłącznie wtedy, kiedy ludzie mi to wytykają - odparła Heidi Klum.

Źródło: Instagram

Więcej o: