Po jakie produkty w sklepie najczęściej sięgają poszczególne znaki zodiaku? Niektóre zaskakują

Wiele osób wierzy, że data urodzenia determinuje naszą osobowość. Według niektórych ma ona również wpływ na wybory, jakie podejmujemy, także w sklepie. Jak kupują poszczególne znaki zodiaku i co w zakupach jest dla nich najważniejsze?

Kaufland w Rumunii postanowił wykorzystać astrologię do kampanii reklamowej i stworzył serię zabawnych filmików związanych z wyborami zakupowymi znaków zodiaku. Uczestnicy "Horoskopu za małe pieniądze" starali się przewidzieć, jakie produkty wylądują w ich koszykach. Choć miało to charakter rozrywkowy, a horoskopy należy traktować z przymrużeniem oka, niektórzy wierzą, że data urodzenia ma wpływ na nasze wybory w sklepie. Jak kupują poszczególne znaki zodiaku?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Jakie sposoby na oszczędzanie mają Polacy? [SONDA]

Nie każdy lubi zakupy. Te znaki zodiaku są tego doskonałym przykładem

Baran nie lubi pochopnych zakupów, dlatego do sklepu zawsze udaje się z listą. Dzięki temu zawsze wie, czego potrzebuje i nie marnuje czasu, błądząc w sklepowych alejkach. Rak uważa, że zakupy powinny odbywać się szybko i bezproblemowo. Gdy trafi na awarie kasy, czy kolejkę, nie będzie miał problemów, by z nich zrezygnować. Skorpion to mistrz zakupów online. Ponieważ nie lubi tłumów, gdy tylko może, potrzebne rzeczy kupuje w sieci. Najważniejsza jest jakość, dlatego zawsze zwraca uwagi na składy.

Oni chętnie polują na wyprzedażach. Potrafią wyhaczyć olbrzymie promocje

Panna jest bardzo zorganizowana i oszczędna dlatego uwielbia wyprzedaże, gdzie potrafi wyhaczyć prawdziwe perełki za grosze. To sprawia, że mimo niewielkich wydatków, zawsze wygląda modnie i stylowo. Koziorożec nie ma problemu z oszczędzaniem i czekaniem na promocje, dlatego najczęściej odwiedza outlety. Byk lubi dobrze zjeść, więc na zakupach najwięcej uwagi i czasu poświęca delikatesom. W pozostałych przypadkach nie ma problemów z zakupami z drugiej ręki.

Te znaki zodiaku uwielbiają zakupy. Traktują to jako miłe spędzanie czasu

Dla Bliźniąt robienie zakupów to rozrywka sama w sobie. Lubią buszować pomiędzy regałami i wynajdować perełki, nawet jeśli niekoniecznie je kupią. Strzelec każde wyjście do sklepu traktuje jak przygodę. Ponieważ sporo podróżuje, najwięcej wydaje na nietypowe pamiątki. Lew za uwielbia drogie. Nie ma problemów ze spełnianiem swoich zachcianek, dlatego chętnie chodzi po ekskluzywnych butikach, gdzie kupuje ubrania, gadżety i kosmetyki.

3 znaki zodiaku, które lubią otaczać się niebanalnymi rzeczami. W sklepach ruszają na łowy

Waga nigdy nie kieruje się modą. Wyszukuje nietypowe produkty, których próżno szukać na półkach sieciówek. Nie może oprzeć się słodkościom. To, co niebanalne uwielbia także Wodnik, który najchętniej odwiedza niepozorne sklepiki z gadżetami i dekoracjami do mieszkania. Z kolei Ryby uwielbiają buszować po garażowych wyprzedażach czy targach staroci, gdzie potrafią znaleźć prawdziwe cudeńka związane z muzyką.

Więcej o: