Ma 45 lat, a ludzie dają jej 35. Młody wygląd zapewniają jej trzy rzeczy

Nicole Smith prowadzi na TikToku konto o nazwie @lipsandlettes, za pomocą którego dzieli się ze swoimi obserwatorami różnymi poradami w kwestii pielęgnacji skóry. 45-latka z zawodu jest asystentką lekarza medycyny estetycznej. Jak sama podkreśla, ludzie dają jej nie więcej niż 35 lat.
Zobacz wideo Zobacz wideo: Jak wygładzić zmarszczki na twarzy? [NaZdrowie]

Co jest jej sekretem młodzieńczego wyglądu? Tiktokerka wyznała, że jedynie 3 proste rzeczy zapewniają jej świeżą, promienną cerę. "Cześć, jestem Nicole Smith. Jestem asystentką lekarza medycyny estetycznej i zajmuję się wszystkim, co związane z zastrzykami i przeciwdziałaniem efektom starzenia" - przedstawiła się w jednym ze swoich nagrań. 

Następnie, wymieniła trzy rzeczy "które postarzają twarz". - Porzuć te złe nawyki związane ze skórą, jeśli chcesz zachować młody wygląd - doradzała. Zdradziła, że jednym z  tych "złych nawyków" jest...robienie masaży mięśni twarzy, niezwykle popularnych m.in. na TikToku. - Ćwiczenia mięśni, spanie na twarzy i niestosowanie ponownie kremu z filtrem przeciwsłonecznym przyspieszą starzenie się i spowodują więcej zmarszczek - kontynuowała.

Nie powinnaś robić tych trzech rzeczy, jeśli chcesz zachować młody wygląd

- dodała.

Te trzy rzeczy zapewniają jej młody wygląda. Ludzie dają jej dekadę mniej niż w rzeczywistości

- Po pierwsze - nie wykonuj tych wszystkich ćwiczeń z ruchami twarzy, które widzisz na TikToku. (...) Ruchy twarzy w rzeczywistości powodują większe fałdowanie skóry, co skutkuje większą liczbą drobnych linii i zmarszczek - wyjaśniała.

Druga porada tiktokerki dotyczyła snu. - Nie śpij na twarzy - doradzała. - Nadmierny nacisk poduszki spowoduje powstanie linii i zmarszczek, które zazwyczaj przebiegają po przekątnej - tłumaczyła. Następnie przeszła do trzeciego tajnika młodzieńczego wyglądu skóry. Jest nim krem z filtrem przeciwsłonecznym SPF. - Numer trzy to prawdopodobnie najgorsza rzecz, jaką możesz zrobić - to nie nakładanie kremu z filtrem ponownie - wskazała.

Zalecam ponowne nakładanie kremu przeciwsłonecznego co dwie godziny, szczególnie jeśli przebywasz w bezpośrednim słońcu

- powiedziała.

Źródło: TikTok

Więcej o: