50-tko! Jesienią postaw na te kolory. Te barwy wkrótce zaleją ulice. Oszalejesz na ich punkcie

Paleta barw jesienią przybiera różne odcienie. Do tej pory z tym sezonem kojarzyły się głównie beże, brązy czy ciemna zieleń. W tym roku ulice zostaną zalane nieco bardziej barwnymi elementami garderoby, które spodobają się niejednej kobiecie. Idealna okazja, by ożywić stylizacje kobiet w dojrzałym wieku.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Projektanci mody wskazują, że tej jesieni nadal w modzie pozostanie stonowana kolorystyka w odcieniach beżu oraz barwach kawy i mleka. Nie obejdzie się jednak bez wyrazistych kolorów - w tym roku czerwień będzie modna od stóp do głów. Podobnie z różnymi odcieniami szarości i dyniową pomarańczą, a także delikatnymi, maślano-żółtymi barwami. Taka kolorystyka z pewnością ożywi niejedną jesienną stylizację.

Zobacz wideo

Trendy na jesień 2023. Intensywna czerwień - idealna do kobiet w dojrzałym wieku

 

Czerwień od dawna jest uznawana za kolor iście kobiecy i pojawia się w wielu kobiecych szafach. Jednak w ostatnim czasie popularność tego koloru znacznie wzrosła i coraz częściej pojawia się w trendach na nadchodzącą jesień. W tym sezonie nie popełnisz błędu wybierając stylizację od stóp do głów w odcieniach czerwieni. Możesz też postawić wyłącznie na elementy utrzymane w tej kolorystyce. Z czerwienią doskonale współgrać będzie równie modny w tym sezonie karmelowy kolor i klasyczna czerń.

Ten kolor nie mus być nudny. Odcienie szarości w eleganckich wersjach

 

Szary to kolor stonowany i nieco "cichy", jednak tej jesieni będzie bardzo modny. Możesz zestawiać stylizacje, łącząc różne odcienie szarości i tworząc tym samym unikatowy look. Ponadto ten kolor jest łatwy do łączenia z innymi, często kontrastowymi barwami. W tym sezonie będzie królował w zestawieniu z lekkimi brązami i intensywną czerwienią, dlatego też możesz mieć pewność, że stylizacje z tym kolorem na pewno nie będą nudne.

Czekolada, toffi, a może dynia? Jesienna kolorystyka dla pań po 50-tce

 

Na światowych wybiegach wśród jesiennych zestawów oczywiście nie mogło zabraknąć dyniowych i czekoladowych akcentów. To kolorystyka, która od wielu sezonów króluje jesienią i tak będzie również w tym roku. Różne odcienie czekoladowego brązu zestaw z mleczną bielą i dodaj dyniowe akcenty. W ten sposób stylizacja nabierze barw i rozjaśni nawet najbardziej pochmurny jesienny dzień.

Więcej o: