Jennifer Lopez pokazała, jak wygląda o poranku. Fani nie kryją zdziwienia: "Niedobrze"

54-letnia Jennifer Lopez od lat wprawia w osłupienie swoim wyglądem. - Po prostu się nie starzeje - piszą fani. Ostatnio opublikowała zdjęcie, które wzbudziło wśród internautek oraz internautów skrajne emocje. Wszystko przez jeden szczegół.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Jennifer Lopez jest jedną z najpopularniejszych gwiazd na świecie. Na Instagramie obserwuje ją ponad 251 mln osób, z którymi regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. JLo od ponad 20 lat uchodzi również za jedną z najatrakcyjniejszych kobiet show-biznesu, będąc inspiracją dla wielu kobiet. Choć JLo regularnie zachwyca swoim wyglądem, w ostatnim czasie fani coraz częściej zarzucają jej, że pokazując się na Instagramie, szczególnie bez makijażu, nadużywa wygładzających filtrów. 

Zobacz wideo Beata Tadla wstaje o 3 w nocy. Jak dba o cerę?

Jennifer Lopez pokazała, jak wygląda o poranku

Już jakiś czas temu, w odpowiedzi na zarzuty zbyt częstego stosowania filtrów, Jennifer Lopez opublikowała na Instagramie filmik, na którym (jak twierdzi) pokazała się zarówno bez makijażu, jak i bez filtrów. - Bez filtrów, cała ja w wieku 54 lat - napisała wówczas pod postem. Teraz z kolei podzieliła się na swoim profilu zdjęciem, które zrobiła o poranku, leżąc w łóżku. - Dzień dobry i udanego poniedziałku! To będzie wspaniały tydzień! - napisała. Pod postem momentalnie pojawiły się komentarze internautek oraz internautów. I choć wydaje się, że ta fotografia również została zrobiona bez filtra, to wiele osób zauważyło, że gwiazda chyba niedokładnie wykonała demakijaż oczu.

 
Musi niedokładnie zmywać makijaż z twarzy z poprzedniego dnia - niedobrze
Najpiękniejsza
Ktoś tu spał z makijażem oczu
Cudowna na zewnątrz i w środku
Piękna jak zawsze
Najpiękniejsza kobieta na ziemi
Po prostu się nie starzeje
Jak to możliwe, że sprzedajesz pielęgnację, a nie zmywasz całkowicie makijażu oczu?
Wyglądasz na 30 lat

- czytamy pod postem JLo.

Sekret urody Jennifer Lopez

Jennifer Lopez swoją formę i świetny wygląd zawdzięcza genom, zdrowiej diecie, regularnej aktywności fizycznej, odpowiedniemu nawodnieniu oraz pielęgnacji. Utrzymuje, że nie poddawała się żadnym operacjom plastycznym, ani inwazyjnym zabiegom medycyny estetycznej. Regularnie korzysta jednak z usług kosmetologa. W wywiadzie dla magazynu "People" przyznała, że najbardziej lubi peelingi chemiczne z użyciem kwasu glikolowego:

To kwas glikolowy daje efekt „healthy glow" oraz sprawia, że moja cera jest tak gładka i przejrzysta.
Więcej o: