Pamiętacie blondynkę jacuzzi Siary? Dziś gwiazda "Kilera" prowadzi własny biznes

25 lat temu do polskich kin trafił "Killer". Oprócz gwiazd, w obsadzie pojawiła się m.in. Joanna Samojłowicz. Po sukcesie serii nie zrobiła jednak kariery w filmie i rzuciła aktorstwo. Czym dziś zajmuje się piękność z jacuzzi Siary?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

"Killer" z miejsca stał się jedną z kultowych polskich komedii i do dziś cieszy się oddanym gronem fanów. Oprócz niezapomnianych cytatów wielbicielom w pamięci wielbicieli produkcji z pewnością pozostała także piękność, która w jednej ze scen kąpała się w jacuzzi Siary. Była nią Joanna Samojłowicz. Czym dziś zajmuje się aktorka?

Zobacz wideo Nie tylko Christine Baranski. Aktorki i aktorzy z polskimi korzeniami

"Memory, five, Siara. I wszystko jasne". Joanna Smojłowicz największą sławę zdobyła dzięki "Killerowi"

Joanna Samojłowicz urodziła się w 1975 roku we Służewcu. Jej mamą była znana aktorka Magdalena Celówna-Janikowska. Jej ojciec natomiast zajmował się trenowaniem koni. Joanna od dziecka chciała zostać gwiazdą. Nie myślała jednak o grze w filmie, a o modelingu. Wyszła za mąż mając 20 lat za Jacka Samojłowicza. Związek nie przetrwał próby czasu, a para rozwiodła się w 2003. Doczekali się dwójki dzieci - syna Dawida i córkę Natalię. 

Początki kariery Joanny Samojłowicz zapowiadały się bardzo owocnie. Kobieta pozowała na wybiegach w Stanach Zjednoczonych. Stała się na tyle popularna, że w krótkim czasie została jedną z pierwszych Polek w amerykańskim Playboyu. Zagrała także epizodczyną rolę w filmie "Top Dog", w którym także wziął udział Chuck Norris

Największą sławę przyniosła jej jednak rodzima produkcja, a konkretniej "Killer". Samojłowicz zagrała jedną z dziewczyn, która pojawiła się w domu mafijnego bossa Siary, po kultowym telefonie z "memory, five". Choć na ekranie pojawiła się zaledwie na chwilę, udział w polskim filmie przyniósł jej naprawdę spory rozgłos. Bo sukcesie komedii, aktorka została zaangażowana również w jej sequel. Zagrała także w dwóch innych produkcjach "Biały Kruk" i "Gosia i Małgosia". Joanna Samojłowicz została także prowadzącą programu dla dorosłych "Różowa Landrynka". Następnie całkowicie zniknęła z show-biznesu. Czym zajmuje się obecnie? 

Co stało się z Joanną Samojłowicz po "Killerze"? Dziś prowadzi własny biznes

Kobieta ma dziś 48 lat. Usunęła się kompletnie z show-biznesu, zamiast tego zdecydowała się otworzyć własną firmę. Jej interes związany jest z branżą beauty i wellness. Samojłowicz często udostępnia swoje zdjęcia na instagramowym profilu. Możemy na nim przeczytać, że biznes byłej aktorki ma się naprawdę dobrze. Ostatnio pochwaliła się nowym służbowym samochodem. 

 

Mimo że, 48-latka od długiego czasu nie jest wcale związana z filmem, nie zapomniała o swoim udziale w serii "Killer". Na jej Instagramie można znaleźć post, w którym wspomina produkcję sprzed 25 lat. Możemy w nim preczytać, że uznaje grę u boku Cezarego Pazury, Katarzyny Figury, Janusza Rewińskiego i wielu innych gwiazd jako "Piękne wspomnienia"

Więcej o: