By dożyć 200 lat, opracował wymagania wobec kobiet. Na liście nakaz milczenia

45-letni Bryan Johnson zamierza dożyć 200 lat. Aby tego dokonać, miliarder ma szereg rozwiązań i patentów, będących - jego zdaniem - gwarancją długowieczności. Wśród nich znalazła się długa lista wymagań wobec potencjalnej partnerki, która musi przestrzegać m.in. "obowiązku porannego milczenia".

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Bryan Johnson to 45-letni miliarder, którego największym marzeniem jest przeżycie 200 lat. W tym celu opracował listę wymagań i zasad swojego specjalnego trybu życia, do którego będzie musiała się dostosować jego potencjalna partnerka. Na liście obowiązków jest m.in. poranny nakaz milczenia i przestrzeganie diety wegańskiej. 

Zobacz wideo Caroline Derpienski o toksycznej relacji z miliarderem: Był to burzliwy związek

Obsesja na punkcie wiecznej młodości 

Znajomi 45-letniego miliardera zdążyli już przywyknąć do pewnych jego cech i zwyczajów, które u większości osób wywołują zdumienie. Przykładowo, jakiś czas temu wyciekły informacje, jakoby mężczyzna miał co miesiąc wstrzykiwać sobie krew 17-letniego syna. Zabieg ten ma bowiem traktować jako swego rodzaju eliksir młodości. To jednak dopiero początek. Bryan Johnson żyje według ściśle określonego trybu życia i - choć jest singlem - pragnie, by jego przyszła partnerka ściśle dostosowała się do takiego trybu funkcjonowania. 

45-letni miliarder ma całą listę wymagań wobec partnerki 

- Wszystkie posiłki jem przed 11:00, 1977 kalorii dziennie oraz wiele suplementów, aż do 130 dziennie. Mam 30 lekarzy, dietetyków i trenerów sportowych. Kładę się spać nie później niż o 20:30. Jest to niezbędne, aby osiągnąć mój cel, którym jest dożycie 200 lat - opisał Johnson cytowany przez Polsat News.

Nietrudno się domyślić, że miliarder pragnie, by jego przyszła partnerka żyła w podobny sposób. Jak sam przyznał, kiedy tylko się z kimś umawiał, wręczał kobiecie listę 10 rzeczy, które musi mieć, by móc się z nim spotykać. Wyszczególnił nawet identyczny cykl snu. Ponadto 45-latek podkreślił, że woli spać sam, bez partnerki. Mało tego - obowiązkowy jest również rytuał porannego milczenia oraz ścisłe przestrzeganie diety wegańskiej. 

Więcej o: