Te znaki zodiaku nie lubią zmian pogody. Nadchodząca jesień wywołuje u nich chandrę

Niektóre znaki zodiaku wyjątkowo źle znoszą zmiany pogody, a nadchodząca jesień powoduje u nich kiepskie samopoczucie. Z tego powodu są szczególnie podatne na chandrę i potrzebują czasu, by wrócił im dobry humor. O jakich mowa?

Koniec lata oraz nadchodząca powoli jesieni nieuchronnie wiąże się z coraz krótszym dniem, oraz szybciej zapadającym zmrokiem, a także niższą temperaturą i opadami. Za oknem często robi się po prostu szaro i ponuro, a brak słońca sprawia, że niektóre osoby łapie sezonowe obniżenie nastroju zwane potocznie chandrą. Według astrologii trzy znaki zodiaku są na nią wyjątkowo podatne. Choć do horoskopów należy podchodzić z dystansem i przymrużeniem oka, sprawdź, czy nie jesteś jednym z nich.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Rak mocno odczuwa zmianę pogody. Bliscy pomagają mu pokonać zły nastrój

Rak to emocjonalny znak zodiaku, który jest wyjątkowo wrażliwy na zmianę pogody. Nadejście jesieni, a wraz z nią chłodniejszych, deszczowych, pozbawionych słońca dni wprawia go w kiepski nastrój. Dlatego w tym okresie najchętniej nie wychodziłby spod ciepłego kocyka, gdzie chciałby go przeczekać. Na szczęście może liczyć na bliskich. Ich obecność błyskawicznie przywraca mu dobre samopoczucie oraz humor i sprawia, że jesienna chandra mu nie grozi.

Jesienią Skorpion nie ma energii. Potrzebuje chwili, by wrócił mu nastrój

Początek jesieni i pierwsze ponure, deszczowe dni mają wyjątkowo negatywny wpływ na samopoczucie Skorpiona. Czuje się wtedy pozbawiony energii, zmęczony i rozdrażniony, przez co bywa również marudny i wszystko bierze do siebie. W przeciwieństwie do Raka nie chce polegać na innych i woli sam rozwiązywać swoje problemy. Wystarczy, że na spokojnie usiądzie i wszystko przemyśli, a dojdzie do wniosku, że nie warto aż tak się przejmować. Wróci mu wtedy dobry humor, a zmiana pogody przestanie tak na niego oddziaływać.

Ryby potrzebują czasu, by zaakceptować zmiany. Jesienią powinny skupiać się na pozytywach

Ryby to wrażliwy znak zodiaku, który niechętnie dzieli się swoimi przeżyciami oraz emocjami. Są również podatne na zmiany, a kiepska, jesienna aura negatywnie wpływa na ich samopoczucie. To sprawia, że nawet z pozoru niewielki problem w ich oczach urasta do rangi trudnego i problematycznego do rozwiązania. Swoim kiepskim samopoczuciem zarażają innych. Zazwyczaj potrzebują trochę czasu, by zaakceptować zmiany. Skupiając się na pozytywnych rzeczach szybko sprawią, że wróci im pogodny nastrój, a jesień w ich odczuciu przestanie być taka nieprzyjemna.

Więcej o: