Katarzyna Skrzynecka pokazała, jak wygląda w makijażu i bez. Fani nie mogą uwierzyć

Katarzyna Skrzynecka po raz kolejny wprawiła swoje fanki w osłupienie. Na Instagramie podzieliła się zdjęciami, na których pozuje w pełnym makijażu oraz bez. - "Dwa miliardy razy młodziej", "Rzęsy to chyba te wszystkie wichury obecne wywołują" - komentują internautki.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Katarzyna Skrzynecka jest jedną z najpopularniejszych aktorek serialowych, teatralnych oraz filmowych w Polsce. Przez kilka lat była także jedną z jurorek w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie śledzi ją ponad 222 tys. osób, z którymi dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia.

Zobacz wideo Niezastąpione kosmetyki, które odejmą ci lat. Patrycja Dobrzeniecka: "Nawet 15 lat mniej"

Katarzyna Skrzynecka bez makijażu i w pełnej charakteryzacji

Ostatnio Katarzyna Skrzynecka udostępniła na swoim instagramowym profilu zdjęcia, które zrobiła na planie filmowym. Widać na nich aktorkę przed wykonaniem charakteryzacji, bez grama makijażu, w trakcie i po. Mocno podkreślone oczy i długie rzęsy to cechy charakterystyczne makijażu, który Katarzyna Skrzynecka najczęściej nosi na scenie czy w telewizji. Nie ma jednak problemu pokazać się w sieci w naturalnym wydaniu. - Jak powstaje postać filmowa o 05:20 rano? Jak zrobić "Marlenkę" z wstępnego materiału twórczego w postaci aktorki? #charakteryzacja #postaćfilmowa #fabuła #planfilmowy - napisała.

 

Internautki zachwycone wyglądem Katarzyny Skrzyneckiej

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od obserwujących aktorkę internautek, które zachwycone są tym, jak wygląda Katarzyna Skrzynecka bez makijażu.

Kasiu, jak ty pięknie wyglądasz bez makijażu!
Kocham w każdym wydaniu
Rzęsy to chyba te wszystkie wichury obecne wywołują, taaaaaaakie wachlarze. Świetna charakteryzacja, brawo dla makijażystki
Wygląda pani pięknie bez makijażu
Cudownie pani wygląda beż makijażu
Jaka piękna bez makijażu!
Bez makijażu jak milion dolarów
Bez makijażu dużo ładniej - widać naturalną urodę! 
Miliard razy lepiej bez makijażu. Dwa miliardy razy młodziej
Ale pani jest piękna
Więcej o: