Maskotki z Gangu Mocniaków opanowały sklepy Biedronka. Jak można dostać pluszaka?

W poniedziałek 28 sierpnia w Biedronce pojawiły się nowe maskotki. Gang Mocniaków to kolejna akcja promocyjna sklepu, gdzie w zamian za zakupy otrzymuje się naklejki. Gdy uzbiera się konkretną ilość, można odebrać pluszaka. Dużym zainteresowaniem cieszy się na przykład Parówka Patrycja.

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

W 2017 roku w Biedronce pojawił się Gang Świeżaków. Akcja stała się na tyle popularna, że sklep w kolejnych latach postanowił kontynuować program. Za zrobienie zakupów dostawało się naklejki, które można było wymienić na maskotkę. Po Świeżakach przyszedł czas na Gang Słodziaków, Gang Fajniaków, Gang Swojaków oraz Gang Bystrzaków. Teraz serca klientów zdobywa Gang Mocniaków.

Zobacz wideo Biedronka czy jednak Lidl? Porównujemy aplikacje dwóch największych dyskontów w Polsce

Gang Mocniaków. Imiona zabawek

Do Gangu Mocniaków należy 11 maskotek. Jest to Dynia Dorotka, Krem Krzyś, Napój Norbert, Chleb Henio, Jajko Julek, Oranżada Ola, Woda Werka, Awokado Adaś, Banan Benek, Rogalik Radzio i Parówka Patrycja.

Można je kupić jako produkty z asortymentu Biedronki albo zbierać naklejki za zakupy i wymienić na pluszaka. Każde 69 zł wydane w Biedronce to jedna naklejka. Każda wielokrotność 69 zł to kolejna naklejka. Jeśli w kasie zeskanujesz kartę albo aplikację Moja Biedronka, za każde wydane 69 zł również dostaniesz dodatkową naklejkę.

Biedronka. Pluszaki 2023

Dodatkową naklejkę można też dostać za zakup warzyw lub owoców za każde wydane 69 zł, za zakup produktów z oferty "Mocny wybór" za każde wydane 69 zł oraz zakup produktów z oferty specjalnej za minimum 10 zł za każde wydane 69 zł. W aplikacji Biedronki pojawiły się quizy, a za rozwiązanie jednego również można otrzymać jedną dodatkową naklejkę. Gdy uzbierasz 30 naklejek, możesz odebrać małego Mocniaka (np. Chleb Henio). Do otrzymania dużego Mocniaka (np. Dynia Dorotka) potrzeba 60 naklejek. Za 15 naklejek można odebrać książkę o Gangu Mocniaków.

Więcej o: