Sekret zgrabnej sylwetki 50-letniej Heidi Klum? Modelka spożywa 4 posiłki i codziennie pije jedną rzecz

Heidi Klum jest jedną z najbardziej znanych modelek na świecie. W tym roku skończyła 50 lat i wciąż zachwyca zgrabną sylwetką. Jak pomimo upływu lat udaje jej się utrzymać formę? Rąbka tajemnicy uchylił jej specjalista od spraw żywienia.

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Heidi Klum rozpoczęła karierę, gdy miała 18 lat. Brała udział w pokazach Victoria's Secret i sesjach zdjęciowych do "Vogue", "Glamour" czy "Elle". W 2006 roku stworzyła własny program telewizyjny "Germany’s Next Topmodel by Heidi Klum". Dietetyk gwiazdy Oz Garcia w rozmowie z "Women's Health" ujawnił, jak modelka dba o figurę i jak wygląda jej przykładowy jadłospis.

Zobacz wideo Heidi Klum w różowo-czarnym bikini

Dieta Heidi Klum. Co modelka je w ciągu dnia?

Heidi spożywa 4 posiłki dziennie. Na śniadanie zjada jajecznicę z trzech jajek ze szpinakiem, zieloną papryką i natką pietruszki. Do tego je małą miskę świeżych owoców i pije herbatę. Na drugie śniadanie je indyka z ryżem basmati albo komosę ryżową ze smażonymi warzywami. W ramach obiadu modelka spożywa łososia z cytryną i czosnkiem oraz mieszankę zielonych sałat z brokułami i ogórkiem, którą zalewa łyżką oliwy z oliwek. Na deser zjada jogurt, świeży sorbet albo czekoladę, w składzie której jest 70% kakao.

Dzieci pomagają jej gotować. Wspólnie dbają o zdrowie

Oz Garcia zdradził, że Heidi co tydzień gotuje duży garnek zupy, a w przygotowaniu posiłku pomagają jej dzieci. Lubi też codziennie pić zdrowe, owocowe koktajle. Oprócz trzymania diety Klum dba o regularną aktywność fizyczną.

 

Po urodzeniu dzieci ćwiczyła z trenerem personalnym, który ułożył jej plan treningowy. Teraz nie stosuje się już do ułożonego planu, ale każdego dnia robi coś dla zdrowia: spaceruje z psami, jeździ na rowerze, skacze na trampolinie z dziećmi. Modelka przyznała, że ma w domu bieżnię, ale z niej nie korzysta, bo brakuje jej na to czasu.

Więcej o: