Izabela Janachowska o swojej diecie. Takiego wyznania chyba nikt się nie spodziewał

Izabela Janachowska w rozmowie z plotek.pl wypowiedziała się na temat weselnego menu i tego, co sądzi o propozycjach wegetariańskich. Zdradziła przy okazji, jak sama się odżywia. "Kocham jeść" - powiedziała.

Więcej informacji z życia gwiazd na stronie Gazeta.pl

Izabela Janachowska to była tancerka, polska prezenterka telewizyjna, youtuberka i ekspertka ślubna. W rozmowie z plotek.pl opowiedziała o swoich wakacjach, życiu rodzinnym, chorobie i sprawach zawodowych. Wyznała, że w opiece nad synkiem pomaga jej niania, ma też pomoc w prowadzeniu domu. "Nie dałabym rady wszystkiego robić sama" - stwierdziła. Janachowska zdradziła także co nieco na temat swojej diety.

Zobacz wideo Ile powinna zarabiać kobieta?

Izabela Janachowska - kariera zawodowa

W 2015 roku Janachowska nawiązała współpracę z TVN Style, gdzie prowadziła programy: I nie opuszczę cię aż do ślubu oraz W czym do ślubuTrzy lata później uruchomiła własny kanał na YouTube. W tym samym roku zmieniła swój blog w portal ślubny i zaprezentowała swoją pierwszą kolekcję sukien ślubnych. W tym samym czasie rozpoczęła współpracę ze stacją TLC (programy: Ślub marzeń i Panny młode ponad miarę. W 2019 wydała e-booki o tematyce ślubnej, przewodnik dla nowożeńców i uruchomiła aplikację WeddingDreamAPP. Jest także właścicielką salony sukni ślubnych w Warszawie. "Kluczem jest dobra organizacja i to, że mój kalendarz jest planowany z dużym wyprzedzeniem" - powiedziała spytana przez plotek.pl o to, jak godzi życie zawodowe z rodzinnym. 

Izabela Janachowska - choroba

Jakiś czas temu Janachowska trafiła do szpitala z niepokojącymi objawami - miała ból głowy, problemy z mową i pamięcią, zapominała słów etc. W szpitalu spędziła tydzień, wykonano niezbędne badania i wdrożono leczenie, które jak zapewnia gwiazda - działa. Nie wyjawiła co było powodem objawów, jakie się u niej pojawiły.

Izabela Janachowska o swojej diecie

Gwiazda w rozmowie z plotek.pl wypowiedziała się także na temat swojej diety. Wyznała, że kocha jeść, nie jest na żadnej diecie, ale chętnie korzysta z diet pudełkowych, bo to "ułatwia jej życie, szczególnie gdy dużo pracuje". Powiedziała także, że zdarza jej się sięgać po śmieciowe jedzenie: "Kocham fast-foody" - wyznała. 

Więcej o: