Klaudia El Dursi bez grama makijażu. Fani nie mogą wyjść z podziwu. "Jakie ty masz geny kobieto!"

Klaudia El Dursi przez wielu jest uważana za jedną z najpiękniejszych polskich gwiazd. Obecnie wypoczywa w Saint-Tropez, skąd podzieliła się z fanami kilkoma zdjęciami. Nie ma na nich grama makijażu!

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Klaudia El Dursi podbiła serca widzów udziałem w "Top Model". Jako pierwsza w historii programu otrzymała Złoty Bilet. Na koncie ma też kilka epizodycznych ról w serialach, a od 3 lat prowadzi program "Hotel Paradise". Na zakończenie wakacji gwiazda wybrała się z rodziną do Francji. Najnowsze zdjęcia z wyjazdu zszokowały internautów, którzy nie widzieli jeszcze Klaudii w takiej wersji.

Zobacz wideo Tyszka o El Dursi. "Wiedziałem, że zajdzie daleko." Pochwalił też Blankę

Klaudia El Dursi bez makijażu. Pojechała na wakacje

W najnowszym poście na swoim profilu na Instagramie El Dursi pokazała zdjęcia zrobione jej podczas snu oraz jak wygląda od razu po przebudzeniu. Pozuje na nich rozczochrana, bez makijażu, w hotelowym łóżku. Nie opatrzyła też fotografii żadnymi filtrami. Jak ujawniła w opisie do zdjęcia, to już ostatni dzień jej pobytu w Saint-Tropez.

Last day in St Tropez... Wakacje co do zasady są po to, żeby wypocząć, no mi się nie udało.
 

Nieumalowana, śpiąca i bez filtrów. Fani myśleli, że to dziecko

Na co dzień modelka stawia na dopasowane ubrania, elegancką fryzurę i podkreślający urodę makijaż, dlatego zobaczenie jej w takim wydaniu to dla wielu internautów nowość. Fani byli przekonani, że na pierwszym zdjęciu widać syna Klaudii, 9-letniego Jasia. W komentarzach posypały się komplementy i wyrazy uznania, że prezenterka odważyła się pokazać w takim wydaniu.

Jak można tak dobrze wyglądać, nawet jak się na oczy jeszcze nie widzi.
Na pierwszym zdjęciu myślałem, że to twój syn.
Jakie ty masz geny kobieto! Wyglądasz tutaj na 20 lat!
Nawet w takiej wersji wyglądasz jak milion dolarów.
Cudo nad cudami.
Więcej o: