Została modelką mając 69 lat. Pokazuje, że wiek to tylko liczba. Ludzie są w szoku

Wiek to tylko liczba - zwykliśmy powtarzać. Colleen Heidemann jest żywym dowodem na prawdziwość tego twierdzenia. 74-letnia modelka pozuje do zdjęć w różnych, czasem bardzo odważnych stylizacjach, chodzi po wybiegach i ma podpisany kontrakt ze znaną agencją Next Management.
Zobacz wideo Zobacz wideo: Finalistka Top Model Julia Sobczyńska już po ślubie ze swoją narzeczoną? "Miałyśmy dwa wesela"

Colleen zaczęła pracę w modelingu, mając 69 lat. Kobieta stale udowadnia, że wszystko jest możliwe, jeśli wystarczająco nam na tym zależy. Często pokazuje się w wymyślnych makijażach, mocno podkreślonych, czerwonych ustach i strojach z siateczki lub wyciętych sukienkach. Nie boi się kolorów, lubi eksperymentować ze stylizacjami i bawi się modą. Jak kiedyś przyznała, jej sekretem zapewniającym atrakcyjny wygląd jest przekonanie, aby nigdy nie tracić "dziecięcego entuzjazmu" i radośnie podchodzić do życia.

 

Według pewnej siebie Colleen, jej sekretem zachowania młodości jest przekonanie, że nigdy nie traci dziecięcego entuzjazmu. Ponadto wierzy, że na codzienne przygotowanie się do wyjścia - dobranie ubrań, makijaż itp. - nie powinniśmy przeznaczać więcej niż 10 minut. Sama stosuje się do tej zasady ponieważ uważa, że powinno się "żyć chwilą", bez nadmiernego komplikowania sobie spraw. Radzi, aby rano po prostu włożyć na siebie wcześniej przygotowane elementy garderoby i dopasować do nich ładne dodatki - np. w postaci biżuterii. A bardziej wymyślne stylizacje zachować na specjalne, adekwatne okazje. 

Ma 74 lata i jest wziętą modelką. "Po prostu bogini"

Colleen Heidemann jest ogromną inspiracją dla wielu kobiet oraz młodszych koleżanek z branży. Ma również grono zagorzałych fanów w sieci. Na Instagramie obserwuje ją blisko 40 tysięcy osób, na TikToku- ok. 370 tys. "Jesteś niesamowitą inspiracją" - napisała pod którymś ze zdjęć modelki jedna z obserwatorek, urzeczona wyglądem Colleen i jej podejściem do życia. "Absolutnie genialna i piękna! To wyrafinowany styl z klasą" - tak z kolei komentował pozę Colleen z wybiegu inny obserwujący. Niektórzy nie mogli powstrzymać się od znacznie bardziej wylewnych wyznań. "Wiesz, że cię kocham" - przyznał jeden z internautów.

Powinnaś być na okładce Vogue!
Uwielbiam cię.
Jesteś wspaniała! Skąd czerpiesz energię, by tak ciężko pracować? 
Po prostu bogini

- zachwycali się fani w pozostałych komentarzach.

 

Colleen nierzadko dzieli się na Instagramie różnymi życiowymi refleksjami. "Na co czekasz? Jeśli jes tak ponieważ jesteś przekonany, że znajdziesz w końcu odpowiedni moment, idealna okazja pojawi się sama, niezliczone elementy układanki same ułożą się na swoim miejscu, twoje marzenie się spełni, pojawią się konkretne okoliczności, gwiazdy ułożą się w odpowiedniej linii... Proszę, proszę! Czy mogę zaproponować ci wspaniałą możliwość - TERAZ? Ten moment, tę obecną chwilę! Nie marnuj najlepszego czasu. Najlepsza szansa to tak, którą posiadasz aktualnie" - napisała w jednym z postów.

Źródło: Instagram/TikTok

Więcej o: