Przeszła ogromną metamorfozę i to prawie za darmo. Po roku jest wręcz nie do poznania

Tiktokerka Lindsiann Shi pokazała zdjęcia "przed i po" swojej przemianie, która zajęła jej zaledwie rok. Studentka ujawniła, że wprowadziła do swojej codziennej rutyny 4 proste zmiany, które zaowocowały imponującą metamorfozą.
Zobacz wideo Zobacz wideo: Niezastąpione kosmetyki, które odejmą ci lat. Patrycja Dobrzeniecka: "Nawet 15 lat mniej"

Niekatualne zdjęcie zostało wykonane latem zeszłego roku. Porównała je z fotografią z teraźniejszości. Na pierwszym zdjęciu - jak sama mówi - na jej twarzy widoczna jest opuchlizna. Dziewczyna zdradziła, że również stan jej cery nie był zbyt dobry - wyblakły koloryt, problemy skórne itp. Dziś po dawnych utrapieniach nie ma śladu. Jak tego dokonała? Tiktokerka stwierdziła, że wystarczy trzymać się określonych zasad, które praktycznie nic nie kosztują. "To najlepszy przewodnik, jak wydobyć swój blask" - oznajmiła.

Dzisiaj będę mówiła o rzeczach, które moim zdaniem zrobiły największą różnicę. Najlepsza część? Nie będą Cię dużo kosztować

- dodała.

Przeszła ogromną metamorfozę w zaledwie rok. Jak to zrobiła?

Na samym początku oczywiście wspomniała, że zaczęła od trybu życia. Postawiła na regularną aktywność fizyczną i zdrową, dobrze zbilansowaną dietę adekwatną do jej potrzeb. 

Nawyk numer jeden to codzienna aplikacja kremu z filtrem przeciwsłonecznym SPF. Wyjaśniła, że wcześniej borykała się przebarwieniami, nierówną pigmentacją itp. Po tym, jak zaczęła używać kremu z filtrem, jej skóra stała się o wiele bardziej równomierna i jasna". Ponadto duża zmiana w kondycji jej cera wynika też z tego, że obecnie chroniona jest przed ekspozycją na promienie społeczne.

Kolejnym krokiem do poprawy była zaopatrzenie się w serum do rzęs. Najlepiej zdecydować się na odżywkę na bazie olejku rycynowego. Lindsiann stwierdziła, że dzięki regularnemu stosowaniu serum jej rzęsy stały się gęstsze, wzmocnione i bardziej wyraziste.

"Najbrzydsza byłam na pierwszym roku studiów"

Mycie twarzy. Choć często, szczególnie po męczącym dniu, wielu z nas ma ochotę po prostu paść na łóżko i zasnąć, Lindsiann przestrzega: zawsze należy przedtem umyć twarz.  - Nie idź spać z  makijażem - podkreśla tiktokerka. - Nawet, jeśli jest 3.00 w nocy. Myj twarz codziennie - zaznacza.

Ostatnią z jej porad był właśnie makijaż. - Poeksperymentuj z wyglądem, pamiętając o jednej rzeczy: zwykle mniej znaczy więcej - powiedziała. Na zdjęciu sprzed przemiany, które pokazała, widać jak ukrywała swój wygląd pod grubą kreską eyelinera i sztucznymi rzęsami. Dziś stawia na minimalizm w tym zakresie.

Najbrzydsza byłam na pierwszym roku studiów, kiedy codziennie zakrywałam się makijażem i rzęsami. Wygląda to po prostu bardzo sztucznie i ukrywa twoją młodość

- dodała.  Jej film spotkał się z dużą aprobatą ze strony internautów. "TAK dla tego wszystkiego!! Zwłaszcza SPF. Zmiana zasad gry" - napisała jedna z jej obserwatorek. "Serum do rzęs mnie zmieniło" - dodała kolejna.

Źródło: TikTok

Więcej o: